Marcin Szklarski
Marcin Szklarski 2014-01-31 19:50:50

Sprzedajesz? Fotografuj!- e-kurs

Akademia FOTOterytorium.pl zaprasza na intensywny e-kurs fotografii produktowej organizowany we współpracy z serwisem ŚwiatObrazu.pl.

Zakupy przez Internet stają się czymś równie naturalnym, co wyjście do sklepu. Wielu z nas również regularnie kupuje i sprzedaje rozmaite przedmioty na aukcjach internetowych przy wykorzystaniu popularnych serwisów takich jak Allegro czy eBay. Ciągle jednak panuje wśród sprzedających zadziwiająca ignorancja w kwestii tego, jaki wpływ na zainteresowanie sprzedawanym towarem ma jego zdjęcie zamieszczone w opisie aukcji.
Faktem jest jednak, że świadomi kupujący najbardziej cenią sobie te aukcje, których ilustrację stanowią tzw. real photo, czyli zdjęcia przedstawiające sprzedawany przedmiot. Te natomiast mogą być na bardzo różnym poziomie i, co za tym idzie, zachęcić lub zniechęcić do zakupów.

Dobra fotografia produktu przyciąga uwagę, wzbudza pozytywne skojarzenia z prezentowanym przedmiotem. Zdjęcie produktu ma za zadanie zwrócić uwagę na te cechy przedmiotu, które chcemy pokazać. Ma też odróżnić produkt od wielu innych dostępnych na rynku. To najważniejsze powody, dla których należy zadbać o to, aby zdjęcia produktów były najwyższej jakości. Opinie i przekonania tworzone są na podstawie oglądanych obrazów, to zdjęcia przekonują, wytwarzając chęci i pragnienia.Jeżeli chcesz odnieść sukces, będą Ci potrzebne zdjęcia przedstawiające oferowany towar w jak najlepszym świetle. Tego właśnie nauczysz się z nowego e-kursu poświęconego fotografii produktowej i kierowanego do tych, którzy mają niewielkie lub wręcz żadne doświadczenie w tym zakresie, a chcą w krótkim czasie zdobyć umiejętności typowe dla profesjonalistów.

Jak wygląda e-kurs?

Każda lekcja e-kursu "Sprzedajesz? Fotografuj!" dzieli się na dwie części.
W pierwszej poruszane są teoretyczne i praktyczne problemy związane z omawianym zagadnieniem, ilustrowane wieloma zdjęciami i przykładami rzeczywistych sesji.
Druga część każdej lekcji stanowi pouczający i urozmaicający e-kurs dodatek: poradnik poświęcony wykonywaniu zdjęć określonej grupy przedmiotów – dla każdej lekcji tematem będzie inny rodzaj towarów. Dzięki temu już od początku uczestnictwa w e-kursie zyskacie wiedzę umożliwiającą wykonywanie udanych zdjęć produktowych, a w trakcie trwania szkolenia rozwiniecie swoje umiejętności dwutorowo: na poziomie ogólnym i szczegółowym.
Każdą lekcję wieńczyć będzie lista kilku zadań i ćwiczeń, których sumienne wykonanie pomoże Wam przyswoić sobie poznaną wiedzę.

Uczestnicy otrzymują:

7 lekcji w postaci e-booków,
zestaw praktycznych dodatków,
certyfikat ukończenia kursu.

Początek 13 lutego 2014 r.

Bliższe informacje i formularz zamówienia na
www.fototerytorium.pl/page/akademia
------------------
Na podstawie informacji prasowej z dni. 31.01.2014 r.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.