Igor Truty
Igor Truty 2010-11-07 15:29:01

Kursy e - learningowe

W jakich kursach e - learningowych braliście udział? czy uważacie, ze taka metoda nauki jest rzeczywiście efektywna i w pełni spełnia wymagania zarówno osób uczących się, jak i również osób szkolących? Jaki jest poziom takich właśnie kursów i czy warto na nie poświęcać swój czas i pieniądze?

1 / 1 
marek kowalewski
1. marek kowalewski 05.07.2011 / 14:40
Watpie, bralem udzial w kursach bezplatny i rzeczywiscie nie sa nic warte, te informacje mozna znalezc za darmo w sieci, pewnie podobnie jest z kursami platnymi.
Bartek Quatro
2. Bartek Quatro 20.08.2012 / 20:40
Kwestia czego dotyczył kurs, są rzeczy któych przez internet się nie nauczysz
Marlena Sowa
3. Marlena Sowa 27.11.2013 / 12:06
Ja brałam udział w dwóch takich e-learningowych kursach i jestem bardzo zadowolona. Dodam, że były płatne i wymagały sporego zaangażowania. Co tydzień były nowe materiały, z którymi należało się zapoznać, a potem były do tego zadania i quizy.
Elwira Roman
4. Elwira Roman 09.01.2014 / 14:15
Ja sama prowadzę tego typu kursy. Jeśli chodzi o naukę języka, może to być bardzo efektywna metoda, zwłaszcza jeśli prowadzi się lekcje za pomocą Skype'a. oczywiście, końcowy rezultat zależy w dużej mierze od uczestnika i jego motywacji... To kluczowa kwestia jeśli chodzi o e-learning.
malwina wilk
5. malwina wilk 27.05.2015 / 20:31
Korzystałam i polecam :) jak ktoś woli uczyc się w domowym zaciszu to są idealne
Galeria Pożyczek
6. Galeria Pożyczek 31.07.2019 / 13:33
Myślę, że często można nauczyć się więcej i w krótszym czasie niż na fizycznym kursie :)

1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.