Igor Truty
Igor Truty 2010-11-07 15:26:10

Social media a serwisy społecznościowe

Wiele osób uważa, ze social media w serwisach społecznościowych mają sens tylko w kilku uzasadnionych przypadkach. Chodzi tutaj głównie o długość kampanii, a raczej plan działań po jej zakończeniu, miernika efektywności i wielu innych. Czy zgadzacie się z tą opinią? czy social media powinny istnieć w serwisach społecznościowych, czy też nie?

1 / 1 
Jan Małolepszy
1. Jan Małolepszy 13.12.2010 / 15:20
Uważam, że social media w serwisach społecznościowych mają sens. Wyraźnie to chyba widać po codziennej praktyce.
Ewelina Majkowska
2. Ewelina Majkowska 15.12.2010 / 16:04
A mnie się wydaje, że nikt nie zwraca na nie większej uwagi.
Malwina Sobczyk
3. Malwina Sobczyk 11.01.2014 / 11:41
Social media to media społecznościowe. Autorowi chodziło chyba o social media marketing, czyli marketing w mediach społecznościowych.
Adam Kowal
4. Adam Kowal 13.03.2014 / 11:00
Nie należę, do wyjątkowo kreatywnych osób, dlatego skorzystałem z usług profesjonalistów. Znajomy polecił mi firmę fbGURU: megakreatywna ekipa, ciekawa strategia marketingowa dla mojej firmy i atrakcyjne ceny za prowadzenie fanpage'a.
Sonia Kozak
5. Sonia Kozak 11.05.2014 / 13:10
Najczęściej właściciele firm nie mają czasu na działalność i promocję w social media, więc albo zajmuje się tym jeden z pracowników firmy albo specjalnie do tego celu wynajęta osoba/firma. Ja osobiście jestem za tym pierwszym rozwiązaniem, bo osoba która "siedzi w firmie" jednak bardziej identyfikuje się z tą firmą, choć z drugiej strony może nie mieć aż takiej wiedzy o social media. Ale od czego są kursy, szkolenia.... :)
Karolina Admiralska
6. Karolina Admiralska 24.06.2014 / 09:40
Social to teraz konieczność. Właściwie już chyba nikt się nie zastanawia czy ma on większy czy mniejszy wpływ na wynik kampanii. Sama możliwość dotarcia w jednym momencie do setek userów jest warta zachodu. Dodatkowo dobre kampanie można zrobić małym kosztem - wystarczy dobry pomysł na zapoznanie ludzi z tematem.
Małgosia Jankowska
7. Małgosia Jankowska 14.07.2015 / 21:26
Socjal media jest koniecznością, ale jeśli ktoś robi to nie właściwie to przynosi to efekt całkowicie odwrotny od zamierzonego więc jak dla mnie powinno się zlecać to specjalistom.
Maria Kow
8. Maria Kow 06.08.2019 / 14:25
Marketing SM ma jak najbardziej sens, ponieważ pozwala na dotarcie do dokładnej bazy danych.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.