Igor Truty
Igor Truty 2010-11-07 15:26:10

Social media a serwisy społecznościowe

Wiele osób uważa, ze social media w serwisach społecznościowych mają sens tylko w kilku uzasadnionych przypadkach. Chodzi tutaj głównie o długość kampanii, a raczej plan działań po jej zakończeniu, miernika efektywności i wielu innych. Czy zgadzacie się z tą opinią? czy social media powinny istnieć w serwisach społecznościowych, czy też nie?

1 / 1 
Jan Małolepszy
1. Jan Małolepszy 13.12.2010 / 15:20
Uważam, że social media w serwisach społecznościowych mają sens. Wyraźnie to chyba widać po codziennej praktyce.
Ewelina Majkowska
2. Ewelina Majkowska 15.12.2010 / 16:04
A mnie się wydaje, że nikt nie zwraca na nie większej uwagi.
Malwina Sobczyk
3. Malwina Sobczyk 11.01.2014 / 11:41
Social media to media społecznościowe. Autorowi chodziło chyba o social media marketing, czyli marketing w mediach społecznościowych.
Adam Kowal
4. Adam Kowal 13.03.2014 / 11:00
Nie należę, do wyjątkowo kreatywnych osób, dlatego skorzystałem z usług profesjonalistów. Znajomy polecił mi firmę fbGURU: megakreatywna ekipa, ciekawa strategia marketingowa dla mojej firmy i atrakcyjne ceny za prowadzenie fanpage'a.
Sonia Kozak
5. Sonia Kozak 11.05.2014 / 13:10
Najczęściej właściciele firm nie mają czasu na działalność i promocję w social media, więc albo zajmuje się tym jeden z pracowników firmy albo specjalnie do tego celu wynajęta osoba/firma. Ja osobiście jestem za tym pierwszym rozwiązaniem, bo osoba która "siedzi w firmie" jednak bardziej identyfikuje się z tą firmą, choć z drugiej strony może nie mieć aż takiej wiedzy o social media. Ale od czego są kursy, szkolenia.... :)
Karolina Admiralska
6. Karolina Admiralska 24.06.2014 / 09:40
Social to teraz konieczność. Właściwie już chyba nikt się nie zastanawia czy ma on większy czy mniejszy wpływ na wynik kampanii. Sama możliwość dotarcia w jednym momencie do setek userów jest warta zachodu. Dodatkowo dobre kampanie można zrobić małym kosztem - wystarczy dobry pomysł na zapoznanie ludzi z tematem.
Małgosia Jankowska
7. Małgosia Jankowska 14.07.2015 / 21:26
Socjal media jest koniecznością, ale jeśli ktoś robi to nie właściwie to przynosi to efekt całkowicie odwrotny od zamierzonego więc jak dla mnie powinno się zlecać to specjalistom.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.