Marcin Szklarski
Marcin Szklarski 2014-02-07 14:03:35

HUAWEI MediaPad 10 Link

HUAWEI, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), wprowadził na polski rynek tablet HUAWEI MediaPad 10 Link. Tablet dostępny jest w ofercie Plusa i Cyfrowego Polsatu
- informuje w dzisiejszym komunikacie prasowym Joanna Manarczyk, Account Executive w agencji Monday PR.

Stylowe urządzenie, zamknięte w jednoczęściowej metalowej obudowie, wyposażono w 10,1-calowy wyświetlacz HD IPS, wydajny 4-rdzeniowy procesor 1,5 GHz oraz 1GB pamięci operacyjnej. Tablet HUAWEI pozwala na pobieranie danych w technologii LTE z prędkością nawet 150 Mb/s. MediaPad 10 Link ma zaledwie 9,9 mm grubości, dzięki czemu korzystanie z niego jest niezwykle wygodne. Sercem tabletu MediaPad 10 Link jest wydajny 4-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5 GHz, który zapewnia płynną pracę urządzenia przez wiele godzin. Komfort codziennego korzystania podnosi dodatkowo obsługa przez tablet technologii LTE Kat. 4.
MediaPad 10 Link został wyposażony w ekran HD IPS o rozdzielczości 1280 × 800 pikseli, co pozwala na oglądanie filmów w jakości Full HD. Doskonałe doświadczenia wizualne uzupełnia wysoka jakość dźwięku przestrzennego dzięki technologii Dolby Link. Zastosowany system optymalizacji zużycia energii pozwala na oglądanie filmów nawet przez 10 godzin bez konieczności ładowania tabletu. Ponadto, MediaPad 10 Link ma wbudowaną tylną kamerę o rozdzielczości 3 Mpix i przedni, 0,3-megapikselowy aparat.
Tablet HUAWEI pracuje w oparciu o system Android 4.1 Jelly Bean. Tablet posiada autorski interfejs HUAWEI Emotion UI 1.6, który ułatwia i przyspiesza codzienne korzystanie z urządzenia oraz pozwala na wygodną personalizację i korzystanie z efektownych widżetów. Tablet umożliwia także edycję plików pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz plików PDF, co sprawia, że bez problemu znajdzie zastosowanie także w biurze. Warto podkreślić, że tablet MediaPad 10 Link pozwala także na wykonywanie połączeń telefonicznych i odbieranie wiadomości tekstowych.

Podstawowe parametry:

Wyświetlacz 10.1” (1280 x 800)
System Operacyjny Android 4.1 + Huawei Emotion UI
Procesor 4-rdzeniowy 1,5 GHz
Aparat główny: 3 Mpix, przedni: 0,3 Mpix
Multimedia Odtwarzanie filmów w jakości Full HD
Pamięć RAM: 1 GB, ROM: 16 GB, obsługa kart microSD
Wymiary, waga 257,4 ×175,9×9,9 mm / ~ 640 g
Prędkość pobierania danych
LTE 150 Mb/s
DC-HSPA+ 42 Mb/s
HSPA 7,2 Mb/s
Sieci bezprzewodowe Wi-Fi, Bluetoth 3.0
Bateria 6600 mAh
Inne Możliwość odczytu i edycji plików pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz plików PDF
Dostępne kolory: czarno-srebrny

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.