1.03.2010 / PRportal.pl
 

Współtwórz nowy produkt z firmą Mks

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
CORE PR
 

Legendarny polski producent oprogramowania antywirusowego – Mks, uruchomił z dniem 23.02.2010r. na swojej stronie internetowej specjalny formularz, dzięki któremu każdy użytkownik dostanie niepowtarzalną szansę wpływu na ostateczną wersję zbliżającej się wielkimi krokami nowej edycji programu. Za pomocą krótkiej sondy będzie można przekazać swoje opinie i określić preferencje, które zostaną dogłębnie przeanalizowane przez ekspertów Mks, a najtrafniejsze z nich mogą zostać wykorzystane podczas prac nad mks_vir 10. Dodatkowo, dla osób, które prześlą najciekawsze opinie i pomysł firma przygotowała specjalne niespodzianki.

Badanie jest dedykowane nie tylko aktualnym użytkownikom oprogramowania antywirusowego, ale także tym, którzy nigdy nie posługiwali się podobnymi rozwiązaniami, lecz w przyszłości zamierzają wybrać produkt w jak największym stopniu wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Sonda skonstruowana jest w taki sposób, by jej wypełnienie nie zajęło więcej niż 5 minut, jednocześnie umożliwiając ankietowanym przekazanie najważniejszych uwag związanych z funkcjonalnością oraz designem programu.

Dzięki zaimplementowaniu na naszej stronie specjalnego formularza, przenieśliśmy współpracę z użytkownikami na nowy poziom. Chcemy wiedzieć bezpośrednio od Klientów czego oczekują od oprogramowania antywirusowego i które cechy są dla nich najistotniejsze. Zebrane opinie będą miały istotny wpływ na ostateczną wersję dziesiątej już wersji programu, której premiera odbędzie się w pierwszej połowie bieżącego roku– mówi Marzena Krawczak, Kierownik Działu Handlowego Mks. Z badania dowiemy się między innymi, czy użytkownicy korzystają z wersji demonstracyjnych przed ostatecznym wyborem aplikacji, jakie przedziały cenowe są dla nich najkorzystniejsze, a także uzyskamy wiele innych informacji, które wpłyną na ostateczną wersję programu. – dodaje.

Jest to pierwsza z wielu akcji skierowanych do użytkowników, które pozwolą każdemu Klientowi mieć realny wpływ na rozwój produktów firmy, a co za tym idzie na możliwość skorzystania z aplikacji spełniającej maksymalnie dużą ilość wymagań użytkowników końcowych. Odnośnik do sondażu znajduje się na stronie głównej www.mks.com.pl pod banerem zatytułowanym „Wyraź swoją opinie, miej wpływ na rozwój programu mks_vir“.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.