Anna Chodacka

status: offline Anna Chodacka
stanowisko
Dziennikarz
   
moje profile na
   
   
data rejestracji
06.03.2009
   
Ostatnio online
31.05.2010
   
Liczba wyświetleń profilu:
19026
   
 
 
 
   
   
 • 09.04.10
   
  10:00
  Artykuły: Witajcie w branży Witajcie w branży
  Na barcampy, czyli nieoficjalne spotkania branży interaktywnej, przychodzą zarówno ci, którzy w branży już są, jak i ci, którzy aspirują do tego, aby w niej być. To jedyna okazja, żeby spotkać się i w luźnej atmosferze porozmawiać np. z...
   
 • 29.12.09
   
  09:00
  Artykuły: Internauci chcą wideo? Internauci chcą wideo?
  Reżyser, aktorzy, ekipa, światła. Plan tradycyjnej produkcji filmowej? Otóż nie - tak produkuje się spot na potrzeby sieci. O najlepszych jeszcze usłyszymy. A pomysł na nie musi być na tyle zaskakujący, aby internauta chciał je obejrzeć więcej...
   
 • 27.11.09
   
  08:50
  Artykuły: Rate card a rzeczywistość Rate card a rzeczywistość
  Wysokie rabaty na kampanie reklamowe w Internecie to w polskich realiach standard. Czy takie praktyki wpływają niekorzystnie na sytuację na rynku? Przy jakich kampaniach klienci mogą liczyć na spore upusty?
   
 • 26.11.09
   
  08:15
  Artykuły: Przetrwają najsilniejsi wertykale Przetrwają najsilniejsi wertykale
  O tematycznych sieciach reklamowych, ich przyszłości, i o postrzeganiu Internetu jako medium reklamowego w ogóle, opowiedział Rafał Szychowski z BizOn Media, twórca pierwszej wertykalnej sieci reklamowej w Polsce.
   
 • 23.11.09
   
  10:00
  Artykuły: Internet rządzi Internet rządzi
  O tym, że w przestrzeni internetowej trzeba być obecnym, nikogo przekonywać nie trzeba. Ale jak być obecnym, aby przyniosło to oczekiwany skutek? Czyli o tym jak zmieniło się postrzeganie Internetu jako medium reklamowego w 2009 roku.
   
 • 05.11.09
   
  08:30
  Artykuły: "Jesteś szalona" nie dla brandów "Jesteś szalona" nie dla brandów
  Disco polo w Polsce to jedno z ostatnich tabu do obalenia. Choć w ostatnich latach, muzyka ta zajęła bezpieczne miejsce po stronie kiczu, to nadal jej słuchanie nie jest "usankcjonowane". Stąd, zarówno słuchacze, jak i wydawcy, zeszli do podziemia,...
   
 • 15.06.09
   
  00:00
  Kiedy internet stał się kobietą?
  Już prawie połowa wszystkich korzystających z zasobów sieci to kobiety. Dobrze wiedzą o tym ci, którzy chcą na internetowym biznesie zarobić. Ale uznanie płci za wspólny mianownik targetu, nie zawsze gwarantuje komercyjny sukces projektu.
   
 • 04.06.09
   
  00:00
  E-gambling w natarciu
  Ogromne budżety, miliony postawionych zakładów. Jak działają internetowi bukmacherzy, kto na polskim rynku liczy się najbardziej i dlaczego branża nie może doczekać się nowelizacji ustawy o grach i zakładach wzajemnych.
   
   
Robert Kostka-Zawadzki
Robert Kostka-Zawadzki
trend research director
Przemysław Szelenberger
Przemysław Szelenberger
Webdeveloper
Comvision
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.