Minęły już czasy, gdy użytkowników przyciągało się czwartym przyciskiem. Teraz by wyróżnić się na rynku trzeba zaoferować wyjątkowy wygląd.
Minęły już czasy, gdy użytkowników przyciągało się czwartym przyciskiem. Teraz by wyróżnić się na rynku trzeba zaoferować wyjątkowy wygląd.
Po wpisaniu odpowiedniej formuły wyświetli się nam szczegółowy rozkład połączeń z wybranego lotniska.
Spotkaniem z Markiem Zuckerbergiem zakończył się wczoraj szczyt e-G8, na który zjechali do Francji niemal wszyscy, którzy znaczą coś w internecie.
Każdej minuty serwis powiększa się o 48 godzin nagrań. Dla porównania, zaledwie rok temu internauci udostępniali tylko 24 godziny filmików.
W kwietniu ponad 80 procent wszystkich wiadomości na świecie to spam. Maj może być pod tym względem jeszcze gorszy.
Już trzecie pokolenie patrzy, jak żółta kulka ucieka przed złymi duchami w tajemniczych labiryntach. Pac Man obchodzi właśnie trzydzieste pierwsze urodziny.
Nawet wpadka z edycją kolekcjonerską nie powinna przeszkodzić "Wiedźminowi" w odniesieniu sukcesu. We wtorek po północy gra trafiła do otwartej sprzedaży.
Samsung połączył samsungmobile.pl - stronę poświęconą komórkom, z główną witryną firmy. Od teraz wszystkie informacje dotyczące produktów będą dostępne pod adresem Samsung.pl.
Bohater Marki
Harry Slogan
account executive
EveGroup
właściciel
Kabaty Film