Marka Lipton ponownie wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jako sponsor finału i po raz ósmy wypuściła limitowaną serię opakowań herbaty Lipton Yellow Label z grafikami zaprojektowanymi przez Jurka Owsiaka.
W ramach kampanii powstał cykl komiksów obalających najczęstsze mity na temat zdrowia psychicznego, przygotowany we współpracy z sześcioma znanymi twórcami.
28 stycznia obchodziliśmy Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych. Niestety nie możemy mieć powodów do radości, ponieważ Polska zajmuje trzecie miejsce spośród 31 europejskich państw pod względem zgłoszonych naruszeń przepisów RODO, a ich liczba systematycznie rośnie.
Gosia, 72-letnia ambasadorka kampanii „Xtreme Strefa Wolna Od Stereotypów”, udowadnia, że aktywność fizyczna nie ma granic wiekowych.
Środki zebrane w ramach kampanii pozwolą na wsparcie psychoonkologiczne pacjentów, oraz poprawę warunków leczenia w szpitalach.
Organizatorem akcji jest OPONEO, który przedstawił sposoby na bezpieczną utylizację zużytych opon.
Zbliżający się Dzień Babci i Dziadka to świetna okazja do tego, by pokazać z czym zmagają się osoby starsze. Fundacja Projekt Starsi rozpoczęła kampanię przeciw dyskryminacji ze względu na wiek.
Świat kawy i sportu mogą z powodzeniem się łączyć, co udowadnia marka Coffeedesk, współpracując z polską olimpijką i zdobywczynią tytułu Sportowca Roku 2024 roku w 90. Plebiscycie Przeglądu Sportowego.
OSHEE dostrzega pilną potrzebę budowania wsparcia emocjonalnego dla młodych ludzi w obliczu współczesnych wyzwań. Od kilku lat działa na rzecz poprawy kondycji psychicznej najmłodszych. OSHEE SPEAK UP to długofalowy projekt, który ma na celu zmianę podejścia do zdrowia psychicznego.
Własna domena to większa wiarygodność w biznesie, profesjonalny wizerunek i pełna niezależność. To fundament budowania cyfrowej tożsamości dla użytkowników sieci.
Wyjątkowa współpraca na własnych zasadach gry. Sportowa marka łączy się z rekordowym pod kątem oglądalności serialem Netflixa – „Squid Game”.
To nowo utworzone stanowiska, które wzmocnią zarządzanie obszarem programowym portfolio firmy, które obejmuje siedem radiostacji muzycznych.
Tegoroczny spot Lidla to historia wigilijnej nocy, w której bezinteresowne życzenie dziewczynki przypomina o istocie świąt Bożego Narodzenia, kiedy każdy z nas ma okazję spełniać marzenia innych.
Będzie to finalny przystanek tegorocznej trasy, do którego ciężarówka uda się dzień po wydarzeniu w Toruniu. Marka zachęca również do dzielenia się życzliwością oraz korzystania z darmowych lodowisk w Warszawie i Krakowie oraz stref świątecznych na lotniskach i dworcach.
W spocie, którego hasłem przewodnim jest: „Tak jak chcę”, widzowie zobaczą historię dwóch sióstr, których rywalizacja przeradza się w pełne wzruszeń i radości świąteczne pojednanie.
Kampania dotyczy oszust online. Ma to pomóc użytkownikom zachować bezpieczeństwo na platformach oraz poza nimi.
Program pomaga przezwyciężyć trudności, z jakimi borykają się młodzi ludzie i daje im szansę na lepszą przyszłość.
W tym roku marka przygląda się relacjom tworzonym przez niewielkie społeczności oraz wpływie technologii na życie codziennie w reklamie pt. “Dobry duch”.
W ramach kampanii realizowane są różnorodne działania, w tym wyjątkowe aktywacje konsumenckie oraz konkurs, w którym można wygrać świąteczny merch zaprojektowany przez polskich artystów – Szmat Skład i Maję Pilarek.
Maskotki tworzą charytatywną kolekcję, a zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz programu Akademia Przyszłości organizowanego przez Stowarzyszenie WIOSNA, którego celem jest wsparcie dzieci w lokalnych społecznościach, aby zapewnić im lepszy start w dorosłość.