22.09.2008 / Realizacje
 

Realizacje 200 agencji interaktywnych w jednym miejscu

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Zakończyła się trwająca od końca lipca faza BETA serwisu www.interacta.pl - platformy umożliwiającej porównanie możliwości i osiągnięć polskich agencji interaktywnych.W czasie trwającej ponad półtora miesiąca fazy BETA usunięto usterki, które nie zostały wykryte podczas wewnętrznych testów. Ale przede wszystkim, serwis został dostosowany do wymagań użytkowników. Dostosowanie to oznacza nie tylko różnego rodzaju poprawki związane z użytecznością platformy, ale wiele zupełnie nowych funkcjonalności stworzonych na życzenie użytkowników.

Agencje, oprócz podstawowych informacji o sobie, publikują w serwisie swoje portfolio - głównie serwisy internetowe różnego rodzaju, ale również m.in. prezentacje multimedialne, zestawy bannerów, projekty e-mailingów - w większości przypadków ilustrując je zrzutami ekranu.
Prace pogrupowane są według branż, co ułatwia potencjalnym klientom na usługi interaktywne porównanie realizacji z własnej dziedziny działalności. Mogą oni też przeglądać tylko agencje ze swojego obszaru - województwa lub miejscowości.

Użytkownicy mają możliwość tworzenia listy ulubionych realizacji oraz obserwowanych branż. Jeszcze we wrześniu pojawi się funkcjonalność umożliwiająca wysyłanie grupowego zapytania o ofertę do wybranych agencji.
Z kolei agencje mają dostęp do statystyk popularności swojej firmy oraz poszczególnych prac. Wiedzą też, ile razy kliknięty został link do ich strony WWW oraz adres e-mail. Jeżeli wyniki danej firmy nie wyglądają najlepiej, można je poprawić zamawiając wyróżnienie agencji lub wybranych realizacji na listach.

Od 24 lipca do połowy września w serwisie INTERACTA zostało opublikowanych ponad 850 realizacji.

Historię rozwoju serwisu INTERACTA można śledzić na bieżąco czytając blog prowadzony przez autorów serwisu od momentu uruchomienia fazy BETA.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (20)
mn
1. mn, 79.184.8.*, 22.09.2008 / 11:42
idea zacna ;-) ale katalog raczej skazany jest na agencje średnia i małe. duże świadomie pozycjonujące swoją markę nie pozwolą sobie na uczestnictwo w czymś takim. ale można sobie pooglądać realizacje tych mniejszych i zobaczyć gdzie jest największy potencjał, lub która jest w stanie przeskoczyć poziom tych największych, zapewne wołając mniej $$$$$$$$$$$$$ ;-)
alex
2. alex, 83.30.167.*, 22.09.2008 / 12:45
a dlaczego nie można było zrobić takiego projektu dla tych najlepszych agencji ? pewnie zrobi się z tego katalog stron i nic poza-tym, a czy ktoś wie jaka agencja jest odpowiedzialna (lub kto) za ten projekt bo nie moge doczytac ....
Krzysztof Adamus
3. Krzysztof Adamus 22.09.2008 / 13:02
Projekt prowadzi firma AVT wydająca między innymi Magazyn Internet i Internet Maker.
mn
4. mn, 79.184.8.*, 22.09.2008 / 13:06
bo te duże, chcą w 100% kontrolować w jaki sposób komunikują swoją markę, poza tym nie chcą być w jednym katalogu z tymi małymi bo to im uwłacza ;-)))) na interaktywnie.com był kiedyś katalog dużych agencji, ale jakoś go już nie ma, zresztą był nie zawsze bez zasadnie krytykowany..
Dominik Szarek
5. Dominik Szarek 22.09.2008 / 13:49
Zawsze można potraktować interacte jako katalog "tanich" podwykonawców... Nie każdą firmę czy osobę prywatną stać na dużą agencję, a przynajmniej mają dostęp do dużej bazy ofert, jakby nie patrzeć..
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.