Infinity Group, w ramach obsługi e-marketingowej marki Dan-Wood House, uruchomiła trzy serwisy internetowe - na rynku niemieckim, brytyjskim i polskim.
Do grona naszych klientów dołączyła marka Dan-Wood House, należąca do firmy Budimex – producenta domów z gotowych elementów. Dan-Wood House to marka o silnej i ugruntowanej pozycji na rynkach niemieckim (obecna od 1996 roku) i brytyjskim (od 2004 r.). Podjęte wspólnie z Infinity Group działania e-marketingowe przeznaczone są głównie na potrzeby tych właśnie rynków. Celem współpracy firmy z agencją było stworzenie nowego, bardziej nowoczesnego i przyjaznego wizerunku marki w Internecie i przybliżenie jej oferty potencjalnym klientom.
Dan-Wood online w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Polsce
W ramach realizacji nowych założeń komunikacji, powstały trzy analogiczne, rozbudowane serwisy internetowe: www.dan-wood.de; www.dan-wood.co.uk; www.dan-wood.pl Główna część każdego z nich poświęcona jest marce – prezentuje firmę, a także technologię i zalety jej wykorzystania. Dwie kolejne części to subserwisy dedykowane dwóm liniom domów: Limit i Vision. Linie te mają odmienny charakter, inną grupę docelową i sposób komunikacji się z klientem. Stąd zróżnicowana struktura i dwie różne koncepcje wizualne: ekskluzywna linia Vision przedstawiona jest w ciemnej, klasycznej kolorystyce, a przystępna cenowo linia Limit - to przejrzysty layout, praktyczne informacje, rekomendacje innych klientów.
Bogusław Łojewski, Client Service Director w Infinity Group o realizacji: Jak przy każdym projekcie e-marketingowym na rynku zagranicznym, kluczowym zadaniem agencji było opracowanie modelu komunikacji przy uwzględnieniu specyfiki rynków niemieckiego i brytyjskiego. Wnioski z benchmarkingu i rozmów z klientem plus wprowadzenie przydatnych funkcjonalności i przemyślana architektura informacji, pozwoliły na realizację dobrego, skutecznego medium komunikacji z klientami i partnerami.
Technologia RedDot
W realizacji dla marki Dan-Wood House wykorzystana została technologia RedDot, w której wdrażaniu Infinity Group ma duże doświadczenie, udokumentowane uzyskaniem przez agencję tytułu RedDot Advanced Partner. W tym projekcie na jednym systemie zarządzania treścią RedDot CMS funkcjonują trzy wersje serwisu w różnych językach, każda składająca się z niezależnych subserwisów. Wdrożony system pozwala na efektywne zarządzanie całością projektu i samodzielną, łatwą aktualizację serwisów przez Klienta
Pobierz ebook "Ebook z raportem: Jak wybrać software house dla działań marketingowych i e-commerce"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Skorzystaj z kodu rabatowego redakcji Interaktywnie.com i zarejestruj taniej w Nazwa.pl swoją domenę. Aby …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Interaktywnie.com jako partner Cyber_Folks, jednego z wiodących dostawców rozwiań hostingowych w Polsce może zaoferować …
Zobacz profil w katalogu firm
»
@ Bogusław Łojewski<br /> Babole zdarzają się każdemu i rzadko da się ich uniknąć, jednak "tuszowanie" tych baboli nieprawdziwymi stwierdzeniami to już nie jest gra fair play (w moim mniemaniu) ;). Nie mówię tutaj o osobach czytających te wypowiedzi, ale o Kliencie i użytkownikach tych serwisów. Przecież to dla nich one powstały i niech mają możliwość wygodnego korzystania z nich. Postarajcie się chłopaki - te zmiany nie wymagają wiele pracy a efekt będzie na pewno lepszy :) Pozdrawiam
@ Krzysztof Piwowar<br /> Rzeczywiście nie uniknęliśmy małych "baboli" ;) Dzięki za konstruktywną krytykę. Już wprowadzamy poprawki.<br /> Co do formularza - niestety nie udało nam się przekonać klienta do uproszczenia procedury. Ale pracujemy nad tym.
wyszukiwanie nie działa
(c) 2007? Ktoś zrobił literówkę czy (no offence) pchnięto jakiś stary niesprzedany layout? ;)<br /> <br /> A to szukanie faktycznie fatalnie, może chociaż tło inputa jakoś wyróżnić? Chyba, że w DE i UK to norma, ale nie sądzę...
Osobiście to ze stwierdzeniem "przemyślana architektura informacji" to jednak bym tak nie szafował. A i bez usterek usability i accessibility się nie obeszło:<br /> - błędne wykorzystanie podkreślenia w głównej nawigacji (oznaczenie nie wraca na miejsce po zjechaniu z nazwy działu) w efekcie czego możemy się dowiedzieć, że jesteśmy np. na stronie innego działu.<br /> - bread crumbs mogłyby pomóc tutaj, ale krótko mówiąc projektanci je przemilczeli<br /> - kontrastowanie linków w bocznym menu i aktywnych elementów woła o pomstę dla osób niedowidzących<br /> - wykorzystanie tej samej kolorystyki dla aktywnych linków i nagłówków<br /> - panel wyszukiwania też ktoś chyba na lekkim rauszu projektował... (IMHO nie działa aktualnie), a przycisk OK to tak trochę nie z gruchy ni z pietruchy<br /> - chcąc zamówić katalog muszę produkować się jeszcze z ankietą...<br /> <br /> Więc gdzie tu była mowa o "przemyślanej architekturze informacji"? Obmyślanej to i owszem, ale przedrostek "prze-" jest tu co najmniej nie na miejscu...