21.04.2017 / Personalia / Ludzie
 

BrandBuddies wzmocnił zespół new business

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Giuseppe Bagorda i Maciej Koński. Fot. Kacper Sokołowski
Giuseppe Bagorda i Maciej Koński. Fot. Kacper Sokołowski

Giuseppe Bagorda i Maciej Koński dołączyli do zespołu BrandBuddies, polskiej platformy ułatwiającej nawiązywanie i utrzymywanie relacji z sieciowymi influencerami. Pierwszy objął funkcję Marketing Managera na rynkach zagranicznych, drugi Business Developera.

Giuseppe Bagorda pracował dla Celebro Media Network w Londynie oraz Hong Kongu. Jako Business Development Manager wspierał marki takie jak Coca-Cola, Reebok, BBC, Vice i Discovery Channel. Ostatnio związany był z AdjustYourSet, gdzie jako Content Marketing Manager nadzorował tworzenie treści dla Marks & Spencer, ITV, Gucci, Barclaycard i British Airways.

Guiseppe studiował na uniwersytecie IED w Rzymie, UCA w Epson i na Uniwersytecie Nowojorskim. Jako Marketing Manager w BrandBuddies będzie rozwijał markę i biznes platformy poza Polską ze szczególnym naciskiem na rynek brytyjski.

Maciej Koński był związany z Biurem Podróży Reklamy, a ostatnio z faceADDICTED. Nadzorował platformę REACHaBLOGGER, gdzie realizował kampanie dla DADA,  Raiffeisen czy Zalando. Prowadzi ponadto niezależną wytwórnię muzyczną Lekter Records. Jako Business Developer w BrandBuddies będzie zajmował się rozwojem biznesu oraz wsparciem strategicznym i kreatywnym Klientów narzędzia.

O BRANDBUDDIES
BrandBuddies to kompleksowe rozwiązanie z zakresu influencer marketingu dla marek (Brands) oraz twórców (Buddies). To połączenie serwisu randkowego (łączenie stron), serwisu rekrutacyjnego (rekrutacja influencerów) oraz platformy społecznościowej (budowanie długich relacji z influencerami). Platforma influencer marketingu działa od czerwca 2016 roku, zrzesza ponad 10 000 twórców oraz 150 brands. Za jej pośrednictwem zrealizowano jak dotąd ponad 150 kampanii między innymi dla marek takich jak Empik, MTV Polska, Samsung, Uber, Aldo czy Lenovo Moto.
  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: , brandbuddies, giuseppe bagorda, maciej koński


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Digital We
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.