8.05.2018 / Personalia / Ludzie
 

Jacek Dymkowski wzmacnia zespół Netsprint

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Jacek Dymkowski (fot. Netsprint)
Jacek Dymkowski (fot. Netsprint)

Do zespołu Netsprint z początkiem maja dołączył Jacek Dymkowski jako Agency Sales Director. Będzie on odpowiedzialny za współpracę z domami mediowymi i agencjami reklamowymi, bazującą na produktach marketingowych opartych o dane. Wzmocnienie zespołu o kompetencje Jacka Dymkowskiego to kontynuacja strategii firmy opartej na data-driven marketingu.

Jacek Dymkowski, na nowo objętym stanowisku, będzie odpowiadać za rozwój działu sprzedaży agencyjnej, w tym za poszerzenie współpracy z domami mediowymi i agencjami. Do jego zadań należeć będzie zarządzanie zespołem agencyjnym, usystematyzowanie procesów client service, obsługa klientów oraz poszerzenie oferty sprzedażowej Netsprint, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań wykorzystujących dane. 

 – Netsprint jest jedną z największych marek na rynku digital marketingu w Polsce i nieustannie poszerza swoją ofertę. Wieloletnie doświadczenie Jacka w zarządzaniu sprzedażą produktów marketingowych opartych o dane doskonale uzupełnia i wzmacnia nasze kompetencje – komentuje Monika Bronowska, CEO Netsprint Group. - Środowisko reklamy online, zwłaszcza w ekosystemach programmatic, cały czas dynamicznie się rozwija. Skuteczne dotarcie do użytkowników, podobnie jak dopasowanie komunikatu reklamowego do ich potrzeb, staje się wyzwaniem. Jednak w oparciu o unikalne algorytmy, nowe technologie i machine learning, możemy wykreować spersonalizowany przekaz reklamowy, a tym samym poprawić doświadczenia użytkownika w sieci. Cieszymy się, że obecność Jacka pozwoli nam jeszcze bardziej dostosować się do tych zmian i oferować Partnerom innowacyjne rozwiązania – dodaje.

Jacek Dymkowski przed dołączeniem do Netsprint pełnił funkcję dyrektora ds. sprzedaży w Selectivv Mobile House. W tej roli odpowiadał m.in. za rozwój produktu, zarządzanie i rozwój zespołu sprzedaży oraz współpracę z największymi agencjami reklamowymi i domami mediowymi. Wcześniej pracował jako Mobile Marketing Manager w Agorze, ZenithOptimedia Group i Publicis Media. Był odpowiedzialny za projekty marketingowe m.in. dla takich marek, jak Gazeta.pl, Sport.pl, Daimler, Orange, Play, Coty i Kompania Piwowarska. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Panelista i prelegent topowych konferencji i szkoleń branży digital marketingu: m.in. Mobile Trends Conference, Mobile Summit, TradeDoubler Connection Day, GoMobi.pl.

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: NetSprint


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.