2.08.2017 / Personalia / Ludzie
 

Malwina Wróblewska na czele Business Development w LiquidThread

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Malwina Wróblewska (fot. LiquidThread)
Malwina Wróblewska (fot. LiquidThread)

Od sierpnia Malwina Wróblewska stanie na czele działu Business Development agencji LiquidThread, który zajmuje się rozwijaniem produktów mediowo-contentowych. 

W dziale Client Service LiquidThread Malwina pracuje od 2012 roku. Jako Project Manager prowadziła największe kampanie agencji, między innymi dla klientów: T-Mobile, Coca-Cola, Deichmann, Frisco.pl, McCormick, TVN, Statoil, czy Komfort. Wcześniej w K2 zajmowała się obsługą marki Coca-Cola. Karierę w reklamie zaczynała w agencjach Harder&Harder i Fabryka Pomysłów. Malwina ma 10-letnie doświadczenie w  branży reklamowej.

Dział Business Development w LiquidThread jest inkubatorem rozwiązań mediowo-contentowych agencji. Malwina będzie odpowiedzialna za tworzenie i wdrażanie produktów oraz rozwijanie nowych metod niestandardowego wykorzystania mediów i efektywnego łączenia ich z kreacją i technologią.

Produkty LiquidThread są zorientowane na efekt biznesowy. To szybko wdrażalne narzędzia kreatywno-contentowe z zagwarantowaną dystrybucją mediową. Powstają w oparciu o  zrozumienie potrzeb konsumentów, zaawansowaną analitykę oraz najnowsze technologie. Mają wykorzystać w pełni potencjał raz stworzonego contentu i zapewnić odpowiednią formę efektywnego dotarcia do wybranych segmentów audytorium. Ponadto, połączenie kreacji, mediów i technologii w jednych rękach usprawnia i skraca proces przygotowania kampanii. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.