4.12.2017 / Personalia / Ludzie
 

Marta Frączek na stanowisku Associate Creative Director Saatchi & Saatchi IS

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Mart Frączek (źródło: Saatchi IS)
Mart Frączek (źródło: Saatchi IS)

Marta Frączek, po 5 latach w strukturach Saatchi & Saatchi IS, awansuje na stanowisko Associate Creative Directora. Z początkiem roku jej kompetencje obejmą kreatywne prowadzenie klientów Agencji oraz zarządzanie i rozwój podległych jej teamów kreatywnych. Raportować będzie bezpośrednio do Kamila Majewskiego, Creative Directora Saatchi & Saatchi IS.

Marta Frączek z branżą reklamową związana jest od 2008 roku, z Saatchi & Saatchi IS od 5 lat. Jako członek teamów kreatywnych, współtworzyła wielokanałowe, zintegrowane kampanie reklamowe dla takich klientów jak Carrefour, Milka, Alivia, Gillette Venus, Old Spice, Microsoft, BPH czy Somersby. 

Ma na swoim koncie nagrody w konkursach KTR, Effie, Innovation Ad, Mixx Awards, YC Cannes. Trzy razy z rzędu wygrała YC i JC Eurobest. Jako jedyna Polka wzięła udział w prestiżowym programie See It Be It w Cannes, którego zadaniem jest promowanie młodych, kreatywnych kobiet na świecie.

Marta Frączek jest także członkiem Zarządu KTR i należy do kapituły Papaya Young Directors. Po godzinach pisze scenariusze do krótkich form filmowych. W 2016 roku wygrała nagrodę Polskiej Akademii Fonograficznej Fryderyk za teledysk roku, w kolejnym zdobyła nominację.

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: SAATCHI & SAATCHI IS


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.