14.09.2017 / Personalia / Ludzie
 

Mikołaj Czajkowski i Piotr Niewczas w zarządzie software house Move Closer

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Mikołaj Czajkowski i Piotr Niewczas, związani wcześniej m.in. z K2 Internet, dołączyli do software house Move Closer. Mikołaj Czajkowski objął funkcję General Managera, a Piotr Niewczas – CTO.

Move Closer to software house specjalizujący się w tworzeniu produktów internetowych, projektowaniu UX/UI, a także analizie performance. Firma dotychczas realizowała projekty m.in. dla PwC, Dr Irena Eris, Grupy Żywiec i Krajowej Izby Gospodarczej, a także odpowiada za stworzenie platformy rezerwacyjnej Restaurant Week. Założyciele Move Closer współtworzą też startup Packhelp, znany w Polsce jako zapakuj.to.

W nowej strukturze firmy Mikołaj Czajkowski pełni funkcję General Managera, a Piotr Niewczas – Chief Technology Officera.

Z twórcami Move Closer pracowaliśmy już w przeszłości. Łączą nas te same wartości i podejście do wykonywanej pracy. Dzięki niezależności spółki i płaskiej strukturze, nasz blisko 25 osobowy zespół może skupić się na oferowaniu najwyższej jakości na rynku lokalnym i rozwoju za granicą – mówi Mikołaj Czajkowski.

Mikołaj Czajkowski jest związany z digital marketingiem od pięciu lat. Wcześniej pracował m.in. dla Isobar Polska i K2 Internet. Realizował projekty m.in. dla PKN Orlen, Gibson Innovations, T-Mobile i Volvo.

Piotr Niewczas ma 12-letnie doświadczenie programistyczne. Przez poprzednie 5 lat związany był z agencją K2 Internet, ostatnio na stanowisku team leadera zespołu programistów. Realizował projekty dla marek takich, jak PZU, IKEA, Volkswagen i Heineken.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Move Closer


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
~Lewy
1. ~Lewy, 185.69.197.*, 14.09.2017 / 14:48
Powodzenia chłopaki!
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.