19.05.2017 / Personalia / Ludzie
 

Z Isobar Polska do Publicis Media

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Łukasz Szafrański
Łukasz Szafrański

Łukasz Szafrański, dotychczas Senior Account Manager w agencji Isobar Polska, objął stanowisko konsultanta ds. cyfrowej transformacji w Publicis Media.

Będzie współtworzył projekty konsultingowe departamentu Business Transformation dla klientów agencji należących do Publicis Media. Jest związany z branżą marketingową od ponad 8 lat. Rozwijał swoje kompetencje zarówno po stronie agencji (Isobar Polska, OS3, LemonSkyJWT), jak i po stronie marketerów (Empik.com, Goldenline.pl). Samodzielnie lub jako szef zespołu realizował digitalowe projekty komunikacyjne dla takich firm i marek jak m.in.: Rossmann, Media Markt, Unilever, Winiary, Play, Microsoft, PKO BP, PZU, Diageo czy Herbapol. Prowadził również własną agencję Bold82, która zajmowała się transformacją cyfrową firm i wspierał klientów w realizacji technologicznych projektów biznesowych. 

- Dotychczasowe doświadczenie i wiedza Łukasza doskonale wpisują się w zakres usług z zakresu transformacji biznesowej jakie oferujemy – mówi Krzysztof Sobieszek, Practice Lead Business Transformation w Publicis Media. -  Koncentrujemy się na przynoszących zysk innowacjach w budowaniu doświadczeń konsumentów, poszukując kluczowych obszarów, w których poprawa tych doświadczeń może przełożyć się na sukces biznesowy klientów. Wspólnie z nimi projektujemy innowacje, produkty, modele biznesowe, strategie wzrostu i konkretne wdrożenia technologiczne. Ponadto pomagamy także klientom budować efektywne, nowoczesne organizacje skoncentrowane na konsumentach  jako źródle innowacji i właściwie wykorzystujące szanse, jakie niesie technologia. 

Publicis Media jest obok Publicis Communications, Publicis Sapient oraz Publicis Healtcare, jednym z czterech globalnych centrów kompetencyjnych tworzących holding reklamowy Publicis Groupe. W ramach Publicis Media w Polsce działają agencje: Starcom, Zenith, Mediavest, Blue 449, Performics oraz LiquidThread. Każda z nich, w oparciu o własne zasoby i ekspercką wiedzę, gwarantuje klientom łatwy dostęp do wszystkich kluczowych kompetencji i usług specjalistycznych Publicis Media, odpowiadających na ściśle określone potrzeby biznesowe marek i firm. Publicis Media zatrudnia na polskim rynku ponad 550 ekspertów w takich obszarach jak strategia komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz  business transformation. Publicis Media jest jedną z dwóch największych pod względem obrotów grup agencji w Polsce (ranking RECMA).
 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: , publicis media, łukasz szafrański


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • ASPER SOFTWARE HOUSE ASPER SOFTWARE HOUSE

  ASPER SOFTWARE HOUSE z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Naszym Klientom od 2007 roku zapewniamy kompleksową obsługę social media dla marki lub firmy. Oferujemy skuteczne...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • AdROI AdROI

  AdROI jest niezależną agencją marketingową skoncentrowaną na projektowaniu i realizacji wielokanałowych...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (1)
MC
1. MC, 62.233.166.*, 19.05.2017 / 16:00
Prawdziwy specjalista nie bojący się wyzwań, rozumiejący świat konsumenckiej innowacji jak mało kto!
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.