5.12.2011 / ABC MEDIA Publishing Sp. z o.o.
 

Lulek.tv - króluje w sieci dla dzieci

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Firma ABC Media Publishing przedstawiła rodzicom i dzieciom jesienną odsłonę Lulek.tv. Innowacyjny portal, tworzony w duchu edutainment, oferuje gry i zabawy dla przedszkolaków oraz uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Na serwisie wprowadzono także mikropłatności oraz starannie przemyślane strefy dla reklamodawców, których otwarcie zainaugurowała kampania Lego ® Duplo.

Kraina Lulandia to pierwszy tego typu interaktywny plac zabaw w Polsce.  Miniaturowe, animowane  królestwo obemuje ponad 100 różnego rodzaju gier, teledysków, piosenek i bajek, które nie tylko przygotowują do pierwszych lat nauki w szkole, ale także zachęcają rodziców i dzieci do wspólnej, kreatywnej zabawy.

44351_kraina-luladii---lulek.tv.jpg

44352_zamek---lulek.tv.jpg

Stronę wyróżnia oryginalność oferowanych gier oraz użyteczne opcje, takie jak kontrolowanie czasu pobytu, czy możliwość  śledzenia zainteresowań swojego dziecka.

44353_kraina-piratow---lulek.tv.jpg

Rodzice otrzymali również dostęp do panelu administracyjnego, można w nim zmienić dane, pobrać  gadżety elektroniczne, czy sprawdzić termin upływającego abonamentu. Płatna część  jest całkowicie wolna od reklam i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas zabawy w 10 bajecznie kolorowych krainach. W serwisie utworzono również panel pomocy, przez który można szybko i skutecznie zgłosić błąd lub sugestię uzyskując szybką pomoc również w weekendy.

Startup Lulek.tv rozpoczał działalność w lutym 2011 i zyskuje coraz większą popularność.  Co miesiąc   podczas 140 tys. wizyt odwiedza go ponad 70 tys. unikalnych użytkowników, którzy średnio spędzają w Lulandii około  30 min.

44354_mycie-zebow---lulek.tv.jpg

Dużą sympatią cieszą się główni bohaterowie Lulandii - Lulek i królewna Rózia, teledyski z tymi postaciami na kanale YouTube biją rekordy oglądalności i wygenerowały 14 mln odsłon.

Liczby i lojalność naszych użytkowników utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Od początku tworzenia Lulek.tv naszym priorytetem nie była ilosć gier, tylko ich jakość. Dzięki cieżkiej pracy niewielkiego zespołu, projekt ma szansę zaistnieć na rynkach zagranicznych, które są o wiele bardziej wymagające. Aktualnie pracujemy nad lokalizacjami oraz przeniesieniem Lulandii na platformę iPad -  dodaje prezes zarządu ABC Media Agnieszka Zaskórska.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Arrow
Zamów Newslinka
 • Jeżeli chcesz umieścić biuro prasowe w serwisie Interaktywnie.com skontaktuj się z nami:
  tel.: +48 71 302 75 35
  e-mail: reklama@interaktywnie.com

wizytówka firmy
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.