Mowa tu nie o wężu, lecz o specjalnych rakietach typu “Python”. Dzięki nim w mgnieniu oka długi na kilkaset metrów pas terenu staje w morzu dymu i ognia. Niezapomniany widok. Uczestniczący w testach sierżant Eastley opowiada, że wrażenia zapierają dech w piersi. Najpierw poczuł drżenie pojazdu spowodowane wystrzeleniem rakiety, a po chwili nastąpił błysk i huk. [...]
Niedawno HTC zaprezentowało swojego pierwszego smartfona z Windowsem Mobile 6.5.3 – Touch HD mini. Przyszła najwyższa pora, aby porównać ten model z jego starszym bratem – HD2, którego obecnie testujemy. Poniżej znajdziecie wideoporównanie obu tych smartfonów, udostępnione przez portal Cellularmagazine.it: Jak mogliście zauważyć na filmiku, HD mini jest wyraźnie mniejszy od HD2. [...]
Shane Battenhausen – dyrektor ds. rozwoju biznesowego w Ignition – przewiduje, że największą sensacją tegorocznych targów E3 (Electronic Entertainment Expo) będą nowe wersje przenośnych konsol od Sony oraz Nintendo. Mają one być nieco inne od swoich pierwowzorów, ale co najważniejsze… mają być bardzo podobne do siebie nawzajem. Nie ulega wątpliwości, że pierwsze [...]
Zbudowany na francusko-szwajcarskiej granicy Wielki Zderzacz Hadronów (LHC) od początku istnienia wzbudza sporo kontrowersji. Ludzie przerażeni fantastycznymi wizjami kreowanymi przez Dana Browna (Anioły i Demony) i brakiem zrozumienia idei działania olbrzymiej maszyny obawiają się, że jej działanie może doprowadzić do zniszczenia Ziemi. Do sądów trafiają pozwy oskarżające CERN o to, że może doprowadzić do powstania [...]
Od dzisiaj spadają po raz kolejny ceny niektórych modeli telefonów w sieci Play. Przykładowo: LG GD510 wraz z baterią słoneczną czy Sony Ericsson Yari z GPS w taryfie One Play PRO 40 na 24 miesiące można dostać już za 1PLN. Kilka innych modeli zostanie usuniętych z cenników, a w “na życzenie” pojawią się dodatkowo cztery modele. Zmiany [...]
Potrzebujesz w swojej firmie profesjonalnego systemu zarządzania pocztą? Chcesz, żeby można było używać współdzielenia informacji dla wszystkich pracowników? Jeśli tak, to zainteresuj się usługą iPlus mailbox. Operator zapewnia, że można dzięki niej skorzystać ze wszystkich możliwości Microsoft Exchange Server bez konieczności ponoszenia kosztów jego wdrożenia i utrzymania. Co oferuje usługa? W ramach pakietu iPlus mailbox klient biznesowy otrzymuje: [...]
W marcu na monitorach użytkowników Internet Explorera pojawi się komunikat „Ważny wybór: twoja przeglądarka”. Według opinii ekspertów, takie rozwiązanie może stworzyć cyberprzestępcom możliwość ataku.
Firma HTC po raz kolejny ma powód do dumy. Podczas wczorajszej Gali Oskarów IT zorganizowanej przez redakcję miesięcznika “Mobile Internet” producent otrzymał statuetkę “Wirtualnego telefonu”. Sukces firma zawdzięcza smartfonowi HTC HD2. 25 lutego br. w warszawskim klubie Dekada obyło się wręczenie „Polskich Oskarów IT i Telekomunikacji”. Podczas uroczystości, którą poprowadził Rafał Bryndal już po raz dziesiąty [...]
Zwycięzcą konkursu Laur Konsumenta został system tworzenia kopii zapasowych firmy Ogicom. Jednym z głównych czynników decydujących o wygranej było zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych.
GG network, wprowadziło na rynek nową telefonię VoIP. Usługa umożliwia rozmowy w tej technologii bez potrzeby używania specjalnego sprzętu czy korzystania z Internetu.
Szybkie rozpoznawanie twarzy i wyszukiwanie informacji na temat danej osoby w Internecie, a wszystko to przy pomocy jedynie telefonu komórkowego, może być wkrótce możliwe dzięki nowej aplikacji wykorzystującej Augmented Reality.
Money.pl powołała nową spółkę i sieć reklamową Business Ad Network. Będzie ona oferować powierzchnie reklamowe na kilkunastu serwisach biznesowych należących do Grupy Money.
Osoby fizyczne oraz firmy, zamieszczając na swoich stronach internetowych reklamy lub wykorzystując inne kanały komunikacji do promocji Favore.pl, otrzymywać będą 40 proc. prowizji od wpłat pozyskanych użytkowników. To najważniejsze założenia programu partnerskiego portalu należącego do Grupy Money.pl.
Podrobienie strony internetowej w celu wyłudzenia haseł i loginów dostępowych nie jest przestępstwem - dowiedzieliśmy się z postanowienia Prokuratury Rejonowej w Zawierciu.
Coraz lepsza sytuacja na rynkach i w gospodarce odzwierciedla się w dynamicznie rosnącej liczbie użytkowników portali finansowych. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta już ponad 4,2 mln unikalnych użytkowników, co daje jej 14. miejsce w zestawieniu Top 20 największych portali internetowych w naszym kraju.
26 maja 2009 r. nastąpiła zmiana głównego udziałowca spółki Money.pl - wydawcy portalu finansowego oraz inwestora w siedmiu innych spółkach Grupy Money. Dotychczasowego współwłaściciela - Wydawnictwo Handelsblatt - zastąpiła siostrzana spółka Holtzbrinck Networks.
Już ponad 3 mln internautów korzystają z portalu Money.pl. Serwis, po raz pierwszy, znalazł się wśród 20 największych witryn w polskim Internecie.
Portal Money.pl przygotował dla użytkowników telefonów iPhone aplikację finansową iMoney. Mogą oni teraz śledzić aktualne i archiwalne notowania giełdowe, funduszy i walut na ekranach swoich urządzeń. Dystrybucja programu odbywa się przez Apple iTunes Store.
Propagowanie korzystania z open sorce czyni cię wrogiem kapitalizmu - ostrzega Międzynarodowy Sojusz Własności Intelektualnej (IIPA). Korzystasz z wolnego oprogramowania? Jesteś piratem i zdrajcą.
Spółka Money.pl, posiadająca udziały większościowe w siedmiu innych spółkach internetowych, podjęła decyzję o integracji serwisów i usług w ramach sieci. Zgrupowanie wszystkich marek w ramach Money.pl Business Network ma ułatwić ich komunikowanie i promocję. Zostały one już wyeksponowane w nagłówku Money.pl, a w niedalekiej przyszłości sieć będzie oferować wspólne produkty reklamowe i usługi.