
Najpierw kawa, a potem przegląd informacji niebranżowych. Zwykle na pierwszy ogień idą Gazeta.pl i NaTemat.pl.
Kluczowymi źródłami informacji są dla mnie serwisy społecznościowe. Nikt i nic nie selekcjonuje i agreguje newsów lepiej, niż grupa znajomych o podobnej profesji lub zainteresowaniach. Żaden kanał komunikacji nie jest także równie szybki – nierzadko na Twitterze czy Facebooku informacje pojawiają się zanim zostaną opublikowane na którejkolwiek ze stron branżowych.
Lubię strony dobrze zaprojektowane i wygodne w obsłudze. W dużym stopniu to właśnie dlatego The Verge stał się moim numerem w świecie technologii a publicystykę niebranżową czytam na Na Temat. Mam cichą nadzieję, że przyjdą czasy, gdy w centrum uwagi twórców serwisów będzie – dobrze rozumiana – wygoda użytkownika. Architektura informacji stworzona z myślą o człowieku a nie odsłonach naprawdę nie musi oznaczać mniejszych przychodów.
Często przeglądam strony sklepów, porównywarki i fora. Równocześnie zastanawiam się, dlaczego znalezienie sensownych i kompletnych informacji o produktach i ofertach jest tak czasochłonne i niewygodne. Firma, która skróci drogę od potrzeby do rzeczy i rzetelnych informacji na jej temat bez konieczności filtrowania, sortowania, wprowadzania dodatkowych zapytań i otwierania kolejnych zakładek zajdzie we mnie najwierniejszego klienta. Jeśli sam proces będzie łatwy i przyjemny, zadowolonych użytkowników będzie zapewne zdecydowanie więcej.
Prywatne i służbowe sprawy porządkuję wykorzystując Zadania Google i – od niedawna – Trello. Częściej używam ich w wersji mobilnej niż desktopowej. Obok nich moim mobilnym standardem są: TuneIn Radio, NaviExpert (dla mnie bezkonkurencyjny), Jak Dojadę, aplikacja z wykładami TED, których jestem szczerym fanem i – oczywiście – Dropbox.
Często przeczesuję sklep Google w poszukiwaniu ciekawych aplikacji. Ostatnio trafiłem na program Sleep, który monitoruje sen i budzi wtedy, gdy jest on lekki. Byłem zaskoczony, gdy okazało się, że aplikacja działa jak należy. Polecam osobom, dla których poranek nie jest ulubioną porą dnia.
Pobierz ebook "Ebook z raportem: Jak wybrać software house dla działań marketingowych i e-commerce"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Skorzystaj z kodu rabatowego redakcji Interaktywnie.com i zarejestruj taniej w Nazwa.pl swoją domenę. Aby …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Interaktywnie.com jako partner Cyber_Folks, jednego z wiodących dostawców rozwiań hostingowych w Polsce może zaoferować …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
the Verge to rzeczywiście przykład dobrze zaprojektowanego serwisu, do tego świetna baza gadżetów i bardziej przydatnej elektroniki
moim skromnym zdaniem jeśli umieszcza się swoją twarz w internecie zdjęcie powinno być jakieś, shot z telefonu przy świetle biurkowej lampki to lekka przesada..
Święta prawda - złoty gral w wyszukiwaniu produktów to coś na co wszyscy czekamy