6.07.2017 / Kampanie / Trendy
 

Oto produkty, które z sukcesem łączą świat designu, marketingu i nowych technologii

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Ewa Kucharska, Artegence
Ewa Kucharska, Artegence

Kreatywny marketing podany w formie designu, to skrojone na miarę projekty, które łączą świat nowoczesnych technologii ze sztuką, a jednocześnie odpowiadają na prawdziwe potrzeby użytkowników.

#SeekDeeper 

63089_1.png

Social media są już wszędzie, dotarły już nawet do morskich głębin. Royal Caribbean stworzył maskę do nurkowania z wbudowanymi w nią okularami Snapchat, tak aby można było prosto spod wody dzielić swoimi wrażeniami ze światem.

Gogle zwane „SeaSeekers” będą dostępne dla klientów na wybranych rejsach Royal Caribbean na całym świecie, w ramach kampanii #SeekDeeper. Marka twierdzi, że jej celem jest uzyskanie patentu na produkt, a następnie wyposażenie wszystkich okrętów okularami, które goście będą mogli wypożyczyć.

„Upiecz tę stronę” - seria prostych przepisów od Ikea

Menedżerowie IKEA w Kanadzie pokazali klientom, że kreatywność w kuchni może być niezwykle prosta, a design wyjątkowo smaczny. Stworzyli inspirujący zestaw „The IKEA Easy Recipe Series”, czyli proste przepisy drukowane na pergaminowym papierze do pieczenia. Nawet kucharz amator, wypełniając konkretnymi produktami IKEA wskazane miejsca na papierze, mógł sam stworzyć pyszne danie. Papier zmierzono tak, aby nic się nie zmarnowało. Puste przestrzenie zapełniono konkretną instrukcją, co i gdzie ułożyć, pomagając kucharzom określić nawet to, ile sosu lub soli dodać. Wystarczyło tylko pójść za wskazówkami, upiec stronę i jeść.

ASICS - Foot Type Test Ad czyli termochromowa reklama

Tysiące biegaczy używają nieodpowiednich butów do biegania. Z tego powodu powstała reklama dla firmy ASICS, stworzona przez jedną z brazylijskich agencji. Wykorzystuje ona prostą technologię, która pomaga biegaczom określić, jakie obuwie jest dla nich odpowiednie. Dzięki zastosowaniu farby termochromowej, która reaguje na ciepło ciała, Foot Type Test Ad potrafi określić rodzaj stóp osoby, pokazując ich wyraźny ślad. 

Wystarczy umieścić stopę na stronie magazynu, w określonym obszarze, aby dowiedzieć się, czy rodzaj stóp to „supinator” (kiedy buty noszą się na zewnętrznej powierzchni podeszwy), „pronator” (kiedy ciężar ciała spoczywa na wewnętrznym obszarze podeszwy) lub neutralny. ASICS Foot Type Test Ad można zobaczyć na okładce najnowszych wydań Runners and Women's Health.


Ewa Kucharska, art director, Artegence

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.