Otrzymałem od Was wiele pozytywnych opinii dotyczących mojego bloga-bardzo dziękuję za miłe słowa i wszystkie opinie. Statystyki oglądalności pokazują, że jest duże zainteresowanie tą tematyką. To skłoniło mnie do głębszego zastanowienia się nad kierunkiem rozwoju Interaktywnie.com.
I (Michael Arrington) occasionally advise and/or invest in companies that may be written about on TechCrunch. Any conflicts are always mentioned if I personally write about that company. For companies like edgeio where I hold a substantial equity interest, my current policy is to have someone other than me write about that company if they appear on TechCrunch, and the conflict of interest is disclosed.Jego polityka jawności jest dla mnie punktem wyjścia do stworzenia własnej. Na pewno skorzystam z zasad wypracowanych przez autora TechCrunch.
Jeśli chodzi Interaktywnie.com to przyjąłem następującą grupę docelową:
- pracownicy, szczególnie management agencji interaktywnych i reklamowych
- marketerzy
- Blog - pozostanie główną sekcją serwisu. Nadal będę publikował w nim subiektywne, ale rzetelne newsy branżowe. Planuję także zaprosić do pisania inne osoby.
- Lista agencji - bez podziału na znane i mniej znane. Nadal jednak zawierać będzie jedynie te, które warto wziąć pod uwagę przy organizowaniu przetargu czy konkursu ofert. Wszystkie wpisy w blogu dotyczące danej agencji będą powiązane z jej profilem. Dzięki temu szybko można będzie znaleźć wszystkie informacje związane z wybraną agencją.
- Nowe projekty - informacje o nowych realizacjach polskich agencji interaktywnych. Przewiduję możliwość komentowania.
- Zasoby - linki do innych blogów i portali branżowych.
- Wywiady - pozwolą na bliższe poznanie osób pracujących w agencjach. Tutaj także przewiduję możliwość komentowania.
- Newsy - notatki prasowe nadesłane przez agencje. Także możliwość komentowania.
- Artykuły - dłuższe publikacje dotyczące branży. Oczywiście możliwość komentowania.
- Oferty pracy - gdy oglądalność bloga będzie na sensownym poziomie.
Pobierz ebook "Ebook: Jak chronić dane w firmie. Kompendium wiedzy dla managerów"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Jesteśmy pierwszą w Polsce omnichannelową agencją marketingową. Odważne wizje oraz innowacyjne technologie zmieniamy w …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
1stplace.pl to profesjonalna agencja SEO/SEM, specjalizująca się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Firma oferuje …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Jeżeli chcesz sprzedawać coś w sieci przetestuj swoję siły na allegro, gumtree etc.... Jeżeli się bardzo dobrze rozwiniesz a fee dla allegro zacznie stanowić sporą sumkę wtedy warto zainwestować w oddzielny sklep internetowy.
Zgadzam się. Strona musi żyć - aktualności, zmiany, zdjęcia... oczywiście sprzyja to pozycjonowaniu, ale poza tym ma jeszcze inne znaczenie
Pozycjonowanie to jedno, reklama w Internecie to drugie
Pełno jest takich sklepów w necie. Jak się wypozycjonujesz dobrze to będzie klapa.
Sugerujesz, że perfumy to branża, w której konkurencja wśród sprzedawców jest już zbyt duża, by mogło to łatwo wypalić?
Nie każdy musi od razu kupować na allegro. No cóż sklep internetowy to fajny pomysł, jeśli masz pewność, że będzie ci przynosił zyski. Jeśli niestety tak nie będzie to chyba nie ma co się nawet za niego zabierać. Czasem jest zdecydowanie lepiej po prostu odpuścić sobie pewne rzeczy.
Niestety sprzedaż internetowa wygląda tylko tak prosto na allegro, ale w rzeczywistości, to jest już z tym bardzo różnie. Dzisiaj dużo sklepów internetowych po prostu bankrutuje, bo nie ma klientów. Jeśli nie wydasz odpowiedniej kwoty, to ty też możesz nie przetrwać konkurencji.
No właśnie. Bo nie wystarczy raz opracować jakiś szablon. W razie konieczności wprowadzania nowości czy wystąpienia jakichś problemów, lepiej by było, żebyś wiedział o co chodzi.
Jeśli będziesz to robił samodzielnie, to będzie to zdecydowanie mniejsza kwota. warto o tym pamiętać. Pieniądze nie są jednak najważniejsze. lepiej jest wydać więcej i mieć pewność, że wszystko jest ok. Wiemy, że ktoś zrobi to dobrze.
takie koszty to kilka tysięcy złotych. Musisz jednak jeszcze wiedzieć, czy sam będziesz wprowadzał wszelkie nowości samodzielnie, czy też może będziesz miał od tego informatyka.
To niestety też prawda. Każdy użytkownik ma swoje własne preferencje w tym kierunku. Nie można nikomu niczego narzucać. warto o tym pamiętać tworząc taki właśnie własny serwis internetowy. Może to być bardzo pomocne.
Tak robi większość kupujących. Sam się jednak przekonałem, że nie zawsze w sklepie internetowym ceny są niższe niż w tradycyjnym sklepie, a przynajmniej nie każdego produktu.
@ Pawełek pjp<br /><br /> Owszem, babka woli powąchać perfumy w sephorze przed zakupem. Ale jeśli w internecie będzie miała tańszą ofertę, to kupi właśnie online. To przeciez powszechna praktyka, że najpierw się coś maca w sklepie a potem zamawia przez internet. Ja robię tak czasem nawet z butami. Przymierzam w sklepie stacjonarnym, a potem ten sam numer zamawiam w internetowym.
Sklepów internetowych jest dzisiaj bardzo wiele. Poświęć trochę czasu i przejrzyj przykładowe z nich. Naprawdę warto. Może znajdziesz jakiś pomysł dla siebie.Internet jest tego pełen.Spróbuj tylko poszukać.
Niby i tak. Tylko znając kobiety i tak najpierw będą chciały powąchać je w zwykłym sklepie zanim zdecydują się je kupić. Ot taka życiowa ironia, tak zresztą działa cały system sprzedaży internetowej. Nie ma się czemu dziwić.
Ale same perfumy wydaja się być dobrym pomysłem. Odwagi i powodzenia!
Jeśli sam nie potrafisz tego robić - nie masz takiej wiedzy- to niestety może cie to kosztować nawet do tysiąca złotych miesięcznie. Zależy jak ma to funkcjonować. Oczywiście w koszty pierwszego miesiąca trzeba wliczyć stworzenie takiej witryny.
Teoretycznie może być prawie darmowe. Wszystko zależy od twoich umiejętności informatycznych. Ale z pytania wnoszę, że będziesz jednak musiał co nieco wydać.
W nowej, lepszej, unikalnej wersji Interaktywnie.com:) Na razie polecam subskrypcję kanałów RSS.
Hej kiedy możemy się spodziewać newslettera:)
Momo, ciekawa inicjatywa. Kimkolwiek jesteś, życzę powodzenia. Szczególnie że widzę, iż atakujących nie brakuje :) Jakbyś w przyszłości potrzebował jakiejś pomocy - daj znać. Postaram się pomóc w miarę możliwości czasowych. M
noname - mój stały czytelniku - dziękuję za sugestie:) W nowej wersji taka opcja znajdzie się na pewno. Prace nad nią trwają pełną parą i na początku tygodnia nowy design będzie do wglądu w formie jotpega.
Mam uwagę czysto techniczną, fajnie by było na stronie głównej pokazać linki do nowych wpisów, co ułatwiłoby ich śledzenie. W tej chwili trzeba dużo przewijać, szukać, przeglądać, sprawdzać, a tak odwiedzając ponownie Twoją stronę, od razu byłoby widać jaki artykuł został skomentowany lub dodany. Tematyka bardzo mnie interesuje, i zaglądam tu już codziennie. Pozdrawiam
Enigmatycznie, ale ciekawie. Z zainteresowaniem będę śledził dalsze poczynania autora. Ważne, żeby w najkrótszym czasie móc dowiedzieć się o najważniejszych rzeczach w branży, narazie jest ok.
To nie oznacza, że ma się poddawać :) Przedstawiona forma całkiem ciekawa. Powodzenia w realizacji.
Wszystko fajnie. Wydaje i się jednak, że w tym kraju nie wygrasz z zawiścią wśród ludzi. Ale życzę Ci powodzenia.