7.10.2016 / Biznes
 

Poznaj tegorocznych liderów IT - podsumowanie IT Future Expo

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 

7 i 8 września Warszawa gościła szerokie grono specjalistów i ekspertów z branży IT. To wszystko za sprawą IV edycji corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom oraz innowacjom informatyczno-technologicznym. Na IT Future Expo przybyła rekordowa liczba wystawców oraz zwiedzających.

Nie zabrakło dużej dawki wiedzy i emocji. Łowcy talentów, nowoczesne technologie, wirtualna rzeczywistość, strefa 3D – to wszystko można było znaleźć podczas targów. Gościem specjalnym był Łukasz Jakóbiak.

Koniecznie zobaczcie naszą wideorelację!

Wydarzeniu patronowali Ministerstwo Cyfryzacji, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

Wydarzenie zainaugurowała Gala IT Future Awards, podczas której w 16 kategoriach zostali wyłonieni Liderzy IT 2016. Oto zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu:

 • 9 LivesData z produktem NEC HYDRAstor w kategorii Backup&Storage Leader
 • Goyello z produktemARMS – Advanced Risk Managment Suite w kategorii BI Trends
 • LoVo z produktem BPM Barbara w kategorii BPM Leader
 • IT WORKS z rozwiązaniem Infrastructure as a Service w kategorii Cloud Computing
 • Statim Integrator z produktem Klaster Obliczeniowy HPC w kategorii Data Center Leader
 • 2ClickShop z rozwiązaniem w kategorii E-commerce Innovation
 • Soneta z Systemem ERP enova365 w kategorii ERP Trends
 • Ediko Sp. z o.o. z Aplikacją MPS Satellitew kategorii IndustryDedicated IT Solutions
 • Schneider Electric z produktem APC Smart UPS w kategorii InfrastructureInnovation
 • Sage z Serwisem internetowym E-AUDYTOR w kategorii Innowacja roku 2016
 • Airwatchz produktem VMWARE w kategorii IT Security
 • PZU SA z rozwiązaniem - Program Atlas w kategorii IT Servies Leader
 • Gromar z PlatformąLearnWayw kategorii Knowledge Management
 • Gromar z Serwisem Learning Zone w kategorii Mobile Trends
 • Adrem Software z OprogramowaniemNetCrunchw kategorii Network
 • Labbis z Systemem LOGAS do zarządzania dokumentami i procesami w kategorii Workflow Management

 

Podczas gali eksperci branżowi debatowali o bezpieczeństwie w świetle nowych regulacji europejskich, a występem wokalnym wieczór wzbogaciła Asteya Dec.

Podczas samych targów istotną rolę pod względem merytorycznym odegrało wydarzenie towarzyszące IT Future Congress, podczas którego gościliśmy kluczowych specjalistów branżowych.

Podczas konferencji miała miejsce dyskusja o najnowszych nurtach, trendach i technologiach informatycznych. W programie nie zabrakło wystąpień z zakresu rozwiązań software, jak i hardware. Słuchacze mieli szansę poszerzyć swoją wiedzę na temat aplikacji mobilnych i kształtowań zachowań klientów, a to za sprawą wystąpienia Grzegorza Pędzisza z Euro Banku SA.

Hubert Skrzypulec z firmy Axence przybliżył tematykę skutecznego monitorowania i bezpieczeństwa sieci. Nie zabrakło również tematyki Business Intelligence oraz elektronicznego obiegu dokumentów. Wszechstronne spektrum zagadnień poruszonych podczas konferencji, przyciągnęło bardzo liczne grono odpowiednio stargetowanych uczestników. Jednocześnie każdy słuchacz odnalazł w programie interesujące tematy wystąpień.

Również w tym roku wartością dodaną targów były warsztaty ScrumDroid, w trakcie których członkowie mieli możliwość poszerzenia wiedzy w codziennej pracy projektowej.

Dodatkową atrakcją dla uczestników niewątpliwe była strefa relaksu, w której każdy mógł skorzystać z masażu biurowego, wykonanego przez firmę Feelit!

Targi IT Future Expo przyciągnęły kadrę zarządzającą, reprezentantów przedsiębiorstw, a także instytucji państwowych. Dominujące grono zwiedzających stanowili pracownicy departamentów informatycznych. Taki dobór grupy docelowej bez wątpienia sprzyjał nawiązywaniu obiecujących relacji biznesowych. 

A co o wydarzeniu sądzą sami wystawcy?

Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa i pokazania naszych systemów oraz rozwiązań IT na targach IT Future Expo 2016. Liczba osób odwiedzających nasze stoisko i zainteresowanie naszymi produktami przekroczyło nasze oczekiwania. Dodatkowy plus należy się organizatorom za profesjonalizm i szybkie reagowanie na niespodziewane potrzeby wystawców. Śmiało możemy powiedzieć, że warto było się pojawić na Stadionie Narodowym w tym dniu!

Krzysztof Bieganowski, BPX SA

Bardzo dobrze zorganizowane wydarzenie, wygodna lokalizacja, dobrze dobrana grupa docelowa uczestników i zwiedzających. Mieliśmy możliwość zapoznać się z potencjalnymi klientami i partnerami. Oddzielnie chcemy podziękować Pure Expo za jakościową organizację targów. Polecamy targi wszystkim pracującym w branży IT.

Aleksandras Balionis, Labbis

Jako, że były to dla nas pierwsze targi z produktem GrandNode nie wiedzieliśmy, czego tak naprawdę możemy się spodziewać. Była to inwestycja w ciemno. Niemniej jednak myślę, że możemy uznać targi za udane, organizacja stała na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a liczba osób odwiedzających na pewno przełoży się na zakładane przez nas korzyści.

Patryk Porabik, Unit-Soft sp. z o.o.

Targi jak co roku: dobra organizacja, ciekawe prelekcje, szeroki zakres wystawców. Spotkaliśmy wiele ciekawych osób – mamy nadzieję, że niektóre kontakty przerodzą się w interesujące relacje biznesowe.

Barbara Pilawska, 2ClickShop

Bardzo dobrze zorganizowane targi. Odbyliśmy wiele interesujących spotkań zarówno z osobami z branży IT jak i z potencjalnymi Klientami.

Tomasz Kural, NVT

Udział w targach IT Future był dla nas cennym doświadczeniem. Mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych rozwiązań IT oraz spotkania wielu potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Maciej Majewski, SunnylineComputer Products Poland sp. z o.o.

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.