20.06.2017 / Biznes / Agencje interaktywne
 

Publicis Media uruchamia NextTechNow i rozwija współpracę ze startupami

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 

W departamencie Business Transformation Publicis Media rozpoczął działalność zespół NextTechNow, który będzie pomagał marketerom nawiązywać współpracę ze startupami i w ten sposób wspierał ich w realizacji wyzwań biznesowych wynikających z transformacji cyfrowej. NextTechNow nawiązał już strategiczną współpracę z ReaktorWarsaw.  

NextTechNow jest inicjatywą sieciową Publicis Media i stanowi jedną z kluczowych części oferty Business Transformation. Dostęp do niej będą mieli klienci wszystkich agencji należących do Publicis Media w Polsce: Starcom, Zenith, Mediavest, Blue 449, Performics oraz LiquidThread. 

W obszarze zainteresowania NextTechNow są przede wszystkim startupy dysponujące rozwiązaniami gotowymi do wprowadzenia oraz takie, które działają w szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej. Wsparciem w realizacji planów biznesowych, jakie stawia sobie zespół NextTechNow, będzie strategiczna współpraca z firmą Reaktor Warsaw. 

- NextTechNow wyróżnia się tym, że koncentruje się na małych partnerach technologicznych i firmach oferujących gotowe rozwiązania głównie z obszaru MarTech. W rezultacie możemy stwierdzić, że stawiamy klientów w centrum naszego modelu biznesowego. Osiągamy to dzięki łączeniu globalnej bazy startupów i wiedzy naszych ekspertów z know – how oraz lokalnymi bazami startupów, jakimi dysponuje nasz partner ReaktorWarsaw – mówi Sławomir Szwaj,  Head of Startups Cooperation w Publicis Media Business Transformation. 

- Strategiczne partnerstwo z Publicis Media było dla nas naturalnym wyborem. Głównym celem działalności Reaktora jest rozwój ekosystemu startupów, którego jesteśmy częścią. Możemy to osiągnąć dzięki bliskiej współpracy z Publicis Media, dając młodym przedsiębiorcom możliwości trudne do osiągnięcia w normalnych warunkach. Wspólnie oferujemy im jeszcze większe szanse na rozwój, dzięki dotarciu do najbardziej innowacyjnych międzynarodowych przedsiębiorstw – mówi Diana Koziarska, CEO ReaktorWarsaw.  

W ramach współpracy startupy działające w obszarze branży komunikacji marketingowej będą miały możliwość nawiązania bliskich relacji z firmami o światowym zasięgu i w ten sposób rozwijać się we własnych obszarach działania. 

ReaktorWarsaw to miejsce, w którym startupy mogą pracować, wymieniać się wiedzą i współpracować ze sobą na wielu płaszczyznach. Jest to doskonale rozwinięte centrum warszawskiego coworkingu, które zostało stworzone przez startupy dla startupów. Reaktor znany jest z organizowania comiesięcznych spotkań dla młodych przedsiębiorców o nazwie OpenReaktor oraz programu preakceleracyjnego ReaktorX, umożliwiającego rozwój osobom, które po raz pierwszy założyły startup i dopiero wdrażają się w świat biznesu. Obie inicjatywy są szansą na utworzenie sieci znajomości, a także naukę od doświadczonych przedsiębiorców.

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Naszym Klientom od 2007 roku zapewniamy kompleksową obsługę social media dla marki lub firmy. Oferujemy skuteczne...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • VENTI VENTI

  Mamy talent, świetne pomysły i nie zawahamy się ich użyć :-) Nasze kompetencje: witryny korporacyjne,...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Digital We Digital We

  Wdrożenia, doradztwo, strategia, audyty, szkolenia, badania - internet i mobile. - serwisy i aplikacje internetowe...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.