6.06.2018 / Biznes
 

Spicy Mobile powołuje nową jednostkę. Just Run App będzie wspomagać rozwój aplikacji m-commerce

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
materiały prasowe
materiały prasowe

Za powołaniem Just Run App, której usługi skierowane są do branży m-commerce, stoi agencja Spicy Mobile, która stworzyła pierwsze w Polsce badanie aktywności na urządzeniach mobilnych oraz sieci reklamowej premium zrzeszającej polskie aplikacje.

We współpracy z Just Run App właściciele aplikacji zakupowych będą w stanie poprawić „jakość” pozyskiwanych użytkowników, poznać ich demografię, a w efekcie zwiększyć przychody z aplikacji.  Na jej czele stanęli: Michał Pietruszka – związany od lat z agencją ekspert rynku mobilnego oraz Michał Giera – odpowiedzialny za projekty strategiczne i „business intelligence”. 

- Spicy Mobile aktywnie działa na rzecz rozwoju rynku reklamy mobilnej w Polsce – przyznaje Artur Zawadzki, członek zarządu. – Z uwagą przyglądamy się trendom i staramy się odpowiadać na nie tak szybko, jak to tylko jest możliwie. Wszystkie sygnały rynkowe, które do nas docierają wskazują na stale rosnące zainteresowanie użytkowników aplikacjami kosztem aktywności na stronach, a także dalszym rozwojem branży m-commerce oraz aplikacji zakupowych. Rynek aplikacji jest niezwykle perspektywiczny, jednak z różnych względów wydawcom trudno odnieść na nim sukces.

Just Run App zapewni twórcom aplikacji mobilnych kompleksowe usługi ułatwiające wejście na rynek z nowym produktem m-commerce, pozyskanie dla aplikacji zaangażowanych użytkowników, analizę danych oraz, co istotne, łączenie danych mobile – web. Klienci mogą skorzystać także z usług doradczych w zakresie poznania konkurencji czy sposobu wdrożenia narzędzi analitycznych. Wkrótce usługa zostanie poszerzona o dedykowaną platformę ułatwiającą zarządzanie kampaniami reklamowymi oraz raportowanie „jakości” użytkowników.

- Naszą mocną stroną jest potencjał własnej sieci reklamowej premium, a także zaplecze technologiczne i badawcze – podkreśla Michał Pietruszka.  – - Większość sieci reklamowych promuje aplikacje wśród przypadkowych odbiorców. W Just Run App naszym celem jest pozyskiwanie nowych i zaangażowanych użytkowników, którzy będą generować sprzedaż, a także dostarczenie wydawcom aplikacji m-commerce wysokiej jakości analiz. 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.