22.09.2014 / Biznes
 

TVN szykuje nowego YouTube?

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
aw
 

Niespełna tydzień temu Grupa TVN uruchomiła serwis - Veedo.pl. Nowy portal wideo ma umożliwiać użytkownikom dodawanie i oglądanie krótkich filmików. Jego twórcy, zachęcają internautów: Myślisz, że widziałeś już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? To niemożliwe. Wkrocz do świata Veedo i poznaj zupełnie nową stronę wideo.

Filmy można wybierać spośród czternastu kategorii. Są to: najnowsze, najpopularniejsze, śmieszne, zwierzaki, show biz, ludzie, moda, kultura, uroda, zdrowie, kulinaria, dom i rodzina, podróże, pasje. Oprócz materiałów internautów, na portalu znajdą się też materiały z mediów, zarówno polskich jak i światowych. Jak podają Wirtualnemedia.pl będą one pozyskiwane poprzez serwis x-news, należący do Agencji TVN. Filmiki internautów mają być selekcjonowane przez redakcję portalu i oceniane według siedmiostopniowej skali przez użytkowników. Najwyższą oceną jest Moc, najsłabszą Mać.

Veedo to kolejny produkt Grupy TVN skupiający krótkie filmiki wideo. Dotychczas materiały wideo można było oglądać poprzez tvn24.pl, tvn.pl, a także x- news i x-links. Veedo ma wyróżniać rozrywkowy charakter, oraz wysoki poziom prezentowanych materiałów- selekcjonowanych przez redakcję

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

Veedo, tvn, youtube


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.