4.09.2017 / Biznes
 

Zoom TV osiągnął 0,31% udziału w rynku telewizyjnym

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Zoom TV w sierpniu 2017 roku osiągnął 0,31% udziału w rynku telewizyjnym (SHR, All 4+), co jest rekordem kanału i najlepszym wynikiem wśród wszystkich kanałów nadających z multipleksu ósmego (MUX-8).

W sierpniu 2017 roku Zoom TV był również najdłużej oglądanym kanałem spośród wszystkich nadających z multipleksu ósmego zarówno wśród widzów z grupy komercyjnej, jak i z grupy 4+. Średni miesięczny czas oglądania kanału wyniósł odpowiednio 24 minuty i 18 sekund (ATS, 16-49) oraz 24 minuty i 54 sekundy (ATS, 4+).

W grupie komercyjnej w sierpniu 2017 roku Zoom TV osiągnął 0,31% udziału w rynku (SHR, 16-49).

W sierpniu hitami ramówki Zoom TV były m.in. film „Miasteczko Innocence” i seria dokumentalna „Sąsiad mój wróg”. Kanał stale wprowadza do oferty programowej kolejne nowości – we wrześniu premierę będą miały m.in. serial sensacyjny „112 – Na każde wezwanie”, seria „Dziwactwa świata” o dziwnych przyzwyczajeniach ludzi oraz program publicystyczny „Obywatel Kuźniar Extra” będący kompilacją najciekawszych fragmentów premierowych odcinków programu „Onet Rano”, w którym popularny komentator Jarosław Kuźniar w luźnej i niezobowiązującej formie omawia ze swoimi gośćmi najciekawsze wydarzenia z kraju i zagranicy. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.