27.11.2018 / E-commerce
 

Black Friday w Zalando? Padł rekord 4 200 transakcji na minutę [INFOGRAFIKA]

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Zalando Newsroom
Zalando Newsroom

Wielomiesięczne przygotowania rozpoczęte zaraz po zeszłorocznym Black Friday opłaciły się. Zalando zakończyło jeden z najważniejszych eventów handlowych z rekordowymi wynikami około 2 000 000 zamówień.

W godzinach szczytu firma odnotowała ponad 4 200 transakcji na minutę, pobijając tym samym zeszłoroczny rekord 2 000 zamówień na minutę. W sam tylko Black Friday Zalando pozyskało ponad 220 000 nowych klientów, co oznacza ponad dwukrotnie większą liczbę w porównaniu z rokiem 2017. Tegorocznym bestsellerem na platformie były czarne trampki.

Odnotowując świetne wyniki na wszystkich naszych rynkach, odnieśliśmy wielki sukces podczas Black Friday i całego Cyber Week 2018. Od wypracowania strategii, poprzez zapewnienie obsługi technicznej, sprawnej logistyki - ciężko pracowaliśmy, aby zagwarantować naszym klientom doświadczenie zakupowe na najwyższym poziomie. Jestem dumny z tego, co osiągnęliśmy jako zespół i będziemy w przyszłości czerpać z tego doświadczenia - mówi Moritz Hahn,  Senior Vice President of Commercial Business w Zalando Fashion Store.

66573_181127_zalando_blackfriday_infografika.jpg

Black Friday 2017 r. był dla nas rekordowy i pozwolił na wyciągnięcie wielu cennych wniosków. W tym roku rozpoczęliśmy przygotowania wcześniej i skupiliśmy się na tym, w jaki sposób możemy sprawić, aby doświadczenie klienta było jeszcze lepsze - wyjątkowe. Chcemy zaoferować naszym klientom jeszcze więcej dni świetnych ofert, dlatego przedłużyliśmy Cyber Week z siedmiu do dziewięciu dni, kończąc na Cyber Monday 26 listopada. Na większości rynków i w większość wyprzedażowych dni, zamiast voucherów oferujemy bezpośrednie zniżki na produkty, aby uspójnić proces zakupowy  mówiła Yasmin Rahmatullah, Sales Campaign Lead odpowiedzialna za tegoroczną kampanię Black Friday w Zalando.

 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.