12.09.2017 / E-commerce
 

Na stronie głównej Allegro będzie więcej ofert i aktualnych promocji

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Allegro
Allegro

Od czerwca 2017 na Allegro ruch z urządzeń mobilnych zrównał się z ruchem z urządzeń stacjonarnych. Jako że klienci serwisu często korzystają z różnych kanałów naprzemiennie, Allegro rozpoczęło przebudowę serwisu tak, by bez przeszkód można było rozpocząć zakupy na jednym urządzeniu, a dokończyć je na innym.  

Zasadnicze zmiany widoczne są już od góry strony. Wyeksponowane zostało okno wyszukiwarki a poniżej znajduje się więcej niż dotąd sekcji tematycznych, kierujących klientów do uporządkowanych prezentacji najciekawszych ofert i aktualnych promocji. Pokazywane są zarówno propozycje skierowane do indywidualnego klienta na podstawie jego preferencji, jak i bestsellery popularne wśród innych klientów.   

-  Wszystkie zmiany, które wprowadzamy w serwisie Allegro od wielu miesięcy są po to, by klientom kupowało się łatwiej i przyjemniej - mówi Piotr Szybiak, CTO Allegro. - Strona główna ma pomagać w zakupach. Nowa wersja mieści więcej informacji o promocjach, specjalnych ofertach i okazjach, czyli o wszystkim, co Polacy lubią w internetowych zakupach. Więcej przydatnych informacji i lepsza nawigacja pomogą w dotarciu do interesujących ofert i ułatwi poruszanie się po allegro niezależnie od urządzenia.

Stronę główną Allegro odwiedza blisko 11 milionów użytkowników miesięcznie, którzy przez miesiąc wpisują w wyszukiwarkę ponad miliard zapytań. Strona główna Allegro dotychczas była przebudowywana kilka razy: w 2002, 2005 i 2009 roku, a obecnie zmieniana wersja działa od 2011 roku. 

63554_allegro-01-a1-2017-09-11-at-14.12.15.png

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.