20.09.2017 / E-commerce
 

Nowa usługa od Zalando debiutuje na polskim rynku

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Zalando Lounge to internetowy klub zakupowy z codziennymi promocjami, który umożliwia zakupy także marek premium przecenionych o kilkadziesiąt procent. Usługa dostępna jest w Niemczech, Austrii, Francji, Holandii, Belgii, Finlandii, Danii, Szwecji, Szwajcarii, we Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii, a teraz - także w Polsce.

- Widzimy, że wielu klientów w Polsce lubi korzystać z atrakcyjnych ofert i przecen. Jednocześnie korzystają z marek premium i przywiązują dużą wagę do wysokiej jakości. Codzienne kampanie Zalando Lounge z produktami wielu marek, w tym ekskluzywnych, są przecenione do -80% i wierzymy, że będą spełniały oczekiwania polskich klientów - komentuje Artur Suligowski, Country Manager Zalando Lounge Polska.

Każdego dnia na stronie Zalando Lounge pojawia się od pięciu do siedmiu promocji. Są ograniczone czasowo i działają w zależności od dostępnego asortymentu. Na razie Zalando Lounge działa tylko za pośrednictwem stron www - mobilnej i desktopowej, ale niebawem pojawić się ma również aplikacja na systemy iOS i Android.

Klienci Zalando mogą korzystać z Zalando Lounge poprzez swój profil na Zalando.pl. Z kolei nowi użytkownicy rejestrują się bezpłatnie bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Usługa wprowadzona na polskim rynku oferuje klientom możliwość zapłaty gotówką za zamówienie w momencie dostarczenia przesyłki – tak, jak jest to możliwe zamawiając na platformie Zalando.pl.

 

 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.