1.08.2017 / Inne
 

Debiutuje kolejna etiuda filmowa Showmaksu [WIDEO]

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Showmax.com
Showmax.com

Agencja Bridge2Fun przygotowała nową kampanię dla Showmax opartą o etiudę filmową pt. „Zacisze”. Do współpracy zaproszono m.in. Piotra Cyrwusa i Iwonę Wszołkównę. Za reżyserię odpowiada natomiast Bartosz M. Kowalski, twórca głośnego „Placu Zabaw”. Po „Czerwonym punkcie” w reżyserii Patryka Vegi i etiudzie „Ksiądz” Wojtka Smarzowskiego, to już trzecia produkcja filmowa zrealizowana we współpracy z Bridge2Fun.

„Zacisze” to przede wszystkim krwawa produkcja z gatunku kina grindhouse, przyporządkowana do takich kategorii jak horror, komedia i thriller jednocześnie. Na bohaterów zmierzających na beztroskie wakacje, na kemping „Zacisze”, czekają jednak o wiele większe emocje, niż się tego spodziewają.

Takie produkcje na polskim rynku się nie pojawiają. Dzięki temu, że nasz klient ma odwagę robić rzeczy niecodzienne, a my mamy pomysły, powstają naprawdę wyjątkowe produkcje. Po raz kolejny udowadniamy też, że Bridge2Fun to nie tylko reklama – to rozwiązania contentowe, które wpisują się w język marki.  Efekty w całości można oglądać na platformie Showmax – podsumował Rafał Baran, Prezes Bridge2Fun.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.