30.01.2009 / Inne
 

Nexto oferuje książki w obcych językach

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 

Asortyment Nexto.pl powiększony został o niemiecko- i anglojęzyczne książki audio i e-książki, przeznaczone dla osób chcących doskonalić umiejętności językowe. Uzupełniają one bogatą ofertę kursów językowych w formatach mp3 i PDF, dostępnych już na Nexto i w sieci cyfrowych sklepów Nextranet.pl.

Wzbogacenie wirtualnych półek sklepowych było możliwe dzięki nawiązaniu współpracy ze znanym niemieckim sklepem Libri.de oraz brytyjskim wydawcą Summersdale Media.

- Wprowadzenie do oferty kilku tysięcy tytułów obcojęzycznych to kolejny etap rozwoju Nexto.pl. Polacy coraz częściej wolą poszerzać umiejętności językowe inaczej, niż na tradycyjnych kursach - mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes zarządu NetPress Digital, właściciela Nexto.pl. - Słuchanie książek to idealne rozwiązanie również dla tych, którzy z różnych względów nie mają czasu na klasyczne formy nauki. Dlatego właśnie stworzyliśmy nasze Cyfrowe Centrum Językowe - dodaje.Na stronie www.nexto.pl/cyfrowe_centrum_jezykowe.xml użytkownicy mogą wybierać spośród wielu kategorii, mając do dyspozycji zarówno literaturę piękną, jak również poradniki, książki popularnonaukowe, reportaże i przewodniki. Ceny zagranicznych e-publikacji nie różnią się od polskich i rozpoczynają się już od 5 zł. Sprowadzając do Polski te same tytuły w wersjach papierowych lub na płytach, użytkownicy musieliby liczyć się dodatkowo z opłatami za transport, co czyniłoby je znacznie mniej atrakcyjnymi cenowo.

Osoby, które chcą natomiast zapoznać się z ofertą kursów językowych i publikacji pomocniczych, takich jak rozmówki, czy słowniki, mają do dyspozycji wyszukiwarkę, w której określają interesujący język, poziom zaawansowania oraz format (mp3, PDF).

Wszystkie tytuły, oferowane na Nexto.pl i w sieci cyfrowych sklepów Nextranet.pl, dostępne są w postaci plików do ściągnięcia na komputer, co czyni je niezwykle atrakcyjnym produktem dla osób mobilnych, często podróżujących i prowadzących aktywny tryb życia. Z drugiej strony są rozwiązaniem dla mieszkańców mniejszych miast i wsi, nieposiadających  dostępu do szerokiej oferty księgarń. Dzięki niedawnemu wprowadzeniu znaków wodnych, w miejsce klasycznych zabezpieczeń DRM, są one jeszcze wygodniejsze dla użytkowników.

- Zapewnienie sobie pozycji lidera na rodzimym rynku książek audio to jeden z naszych priorytetów. Będziemy sukcesywnie zwiększać portfolio publikacji zagranicznych, ale jednocześnie będziemy dążyć do zgromadzenia w ofercie Nexto prawie wszystkich polskich książek audio - podsumowuje prezes Roszkowski. Obecnie liczba oferowanych przez firmę książek audio kilkukrotnie przewyższa stan polskojęzycznych zasobów, dostępnych na rynku. Tylko w ciągu 2 najbliższych miesięcy oferta powinna powiększyć się o kilkaset polskojęzycznych e-książek i książek audio.

źródło: Informacja prasowa

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • OSOM STUDIO OSOM STUDIO

  Jesteśmy agencją interaktywną, która kompleksowo wspiera obecność firm w Internecie. Wdrażamy strategie i...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • - AGENCJA INTERAKTYWNA - JAAQOB - AGENCJA INTERAKTYWNA - JAAQOB

  Pracujemy na sukces naszych Klientów. Projektujemy zachwycające kreacje graficzne, użyteczne serwisy internetowe i...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Digital We Digital We

  Wdrożenia, doradztwo, strategia, audyty, szkolenia, badania - internet i mobile. - serwisy i aplikacje internetowe...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.