14.03.2017 / Inne / E-commerce
 

Rusza casting na prowadzących kanały tematyczne Allegro

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Allegro startuje z drugą serią kanałów Allegro Tematyki w nowej odsłonie i ponownie szuka prowadzących program. Postanowiliśmy odświeżyć nieco formułę naszych kanałów tematycznych, które zadebiutowały na YouTubie blisko rok temu. Oprócz znanych już internautom osób pojawią się całkiem nowe twarze. Poszukiwania prowadzących właśnie się rozpoczęły – mówi Anna Iller, branded content manager w Allegro. – Do naszego zespołu może dołączyć każdy. Wystarczy w domu przed kamerą wykonać zadanie konkursowe – projekt DIY lub recenzję gry. Autorów najciekawszych nagrań i pomysłów zaprosimy na casting.

Kanał Allegro Wnętrza prowadzą Majsterki. To trzy dziewczyny: Alicja Rzeczkowska, Basia Sowa i Sylwia Czubkowska, które pokazują, że bez względu na wiek czy płeć każdy może zabrać się za przeróbki w swoim mieszkaniu. 

Na kanale Allegro Technologia w nowym sezonie pojawią się treści dotyczące gier komputerowych. Do Rafała Augusiewicza, który testuje nowinki technologiczne, w najbliższym czasie dołączy gamer lub gamerka, zwycięzca castingu.

Zadanie konkursowe? Film z recenzją „World of Tanks”. – Szukamy kogoś, dla kogo gry znaczą naprawdę wiele, kogoś, kto próbował swoich sił w e-sporcie, ale też nie boi się trybu single player. Kogoś, kto nigdy nie odpalił gry na poziomie "łatwy", a czasem nawet zastanawia się, czy "normalny” nie będzie zbyt nudny. Dobrze też, żeby ta osoba potrafiła o tym wszystkim opowiedzieć w ciekawy i nietuzinkowy sposób – mówi Rafał Augusiewicz, prowadzący kanał Allegro Technologie.

Obecny zespół uzupełni jeszcze dwójka młodych prowadzących, którzy będą odwiedzać wszystkie kanały Allegro: Wnętrza, Technologia i Kuchnia. To coś dla dzieci, które nie mogą usiedzieć w miejscu, mają głowę pełną pomysłów i dobrze czują się wśród ludzi. Wystarczy przesłać nagranie, w którym dziecko opowiada o swojej ulubionej zabawie.

Zgłoszenia dokonują rodzice.

Na casting Allegro zaprosi dziewczynkę w wieku 6–7 lat oraz chłopca w wieku 6–8 lat.

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.