11.12.2008 / Inne
 

Zmiany w zarządzie OPA Europe: Tomasz Józefacki nowym prezesem

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Stowarzyszenie Europejskich Wydawców Internetowych (Online Publishers Association Europe) wybrało nowych członków Zarządu. Tomasz Józefacki z Agory objął stanowisko prezesa OPA Europe.

Dotychczasowy prezes Koro Castellano z Unidad Editorial w Hiszpanii będzie odtąd pełnił funkcję wiceprezesa. Giorgio Riva z RCS Digital we Włoszech został mianowany sekretarzem generalnym, natomiast Dominique Piteux z iht.com (International Herald Tribune) we Francji zostanie nowym skarbnikiem Stowarzyszenia. Do Zarządu dołączy również Wolfgang Büchner reprezentujący niemiecki serwis Spiegel Online. Kadencja członków Zarządu wynosi 2 lata.

Nowy prezes Tomasz Józefacki powiedział: To wielki zaszczyt objąć funkcję prezesa OPA Europe w czasie, kiedy nasza branża boryka się z poważnymi wyzwaniami. Nasi członkowie proponują nowatorskie rozwiązania w zakresie reklamy internetowej, aby zachęcić reklamodawców, którzy stopniowo odchodzą od tradycyjnych nośników, skłaniając się ku innowacyjnym formom reklamy. Ponadto stale pracujemy nad nowymi produktami i usługami kreatywnymi na polu reklamy wideo oraz reklamy za pośrednictwem nośników mobilnych.Odchodzący prezes OPA Europe i nowy wiceprezes Koro Castellano dodał: Ogromnie się cieszę, że będę miał możliwość w dalszym ciągu współuczestniczyć w rozwoju OPA Europe, opierając się na naszych dokonaniach z ostatnich dwóch lat, kiedy to pozyskaliśmy nowych członków, publikowaliśmy zaskakujące wyniki prowadzonych przez nas badań i wyrażaliśmy swoje stanowisko na forum brukselskim. OPA Europe pomaga wydawcom internetowym przedstawiać użytkownikom najświeższe wiadomości i informacje z wyjątkowej, europejskiej perspektywy.

Źródło: Informacja Prasowa

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.