7.08.2018 / Personalia / Ludzie
 

Bartosz Sieradzki Investment Directorem w Publicis Media

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Bartosz Sieradzki (fot. Publicis Media)
Bartosz Sieradzki (fot. Publicis Media)

Bartosz Sieradzki, dotychczas Multiscreen Investment Director w Publicis Media, awansował na nowo utworzone stanowisko Investment Directora. Jego głównym zadaniem w nowej roli będzie umacnianie przewagi konkurencyjnej agencji Starcom, Zenith, Blue 449 i Spark Foundry w obszarze warunków kosztowych, we współpracy ze wszystkimi mediami. 

Zespół negocjacyjny, którym zarządza Bartosz Sieradzki, jest częścią struktury Publicis Media Exchange (PMX), zarządzanej przez Iwonę Jaśkiewicz-Kunderę, Chief Investment Officera Publicis Media. Do zadań Bartosza Sieradzkiego, oprócz pełnej odpowiedzialności za tworzenie i realizację strategii negocjacyjnych ze wszystkimi mediami, należeć będzie dalsze ujednolicanie procesów wewnętrznych związanych z negocjacjami, rozwój narzędzi analitycznych w dziale negocjacji i tworzenie rozwiązań pomagających optymalizować pracę. 

- Pracuję z Bartkiem od 12 lat. Od początku kariery w naszej organizacji wyróżniał się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, wnikliwością oraz rzetelnością w realizacji powierzanych mu zadań. Nie mam wątpliwości, że stał się jednym z najbardziej skutecznych negocjatorów w branży komunikacji marketingowej – mówi Piotr Piętka, CEO Publicis Media.  

Bartosz Sieradzki jest związany z rynkiem reklamy i mediów od 2004 r. Karierę rozpoczynał w dziale marketingu i wsparcia sprzedaży firmy brokerskiej Mediatak. W 2006 r. dołączył do agencji mediowej Starlink (obecnie Spark Foundry) będącej wówczas częścią Starcom Mediavest Group (SMG). Zajmował się planowaniem i zakupem mediów dla koncernu GlaxoSmithKline. Następnie koordynował współpracę ze stacjami telewizyjnymi dla całego SMG. Od 2010 r. odpowiadał za tworzenie polityki zakupowej TV oraz udział w negocjacjach multiscreen grupy Vivaki (struktura negocjacyjna SMG i ZenithOptimedia Group). Ostatnio zajmował stanowisko Multiscreen Investment Directora w Publicis Media. 

Bartosz Sieradzki ukończył studia na Wydziale Zarządzania, a także Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. 

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.