16.01.2019 / Personalia / Ludzie
 

Ewa Woroszył dołącza do Zarządu Dentsu Aegis Network Polska

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Ewa Woroszył (fot. Dentsu Aegis Network)
Ewa Woroszył (fot. Dentsu Aegis Network)

W Dentsu Aegis Network Polska następuje zmiana Chief Financial Officera. Od stycznia br. nowym dyrektorem finansowym grupy zostaje Ewa Woroszył. Zastąpi w tej roli dotychczasowego CFO, Tomasza Dziekana.

Ewa Woroszył dołącza do zarządu Dentsu Aegis Network Polska. Zastąpi w tej roli Tomasza Dziekana, dotychczasowego CFO grupy, który pozostaje w strukturach firmy i zmienia swoją funkcję na Chief Operations Officera dla pionu Activation oraz Członka Zarządu Isobar Polska. Tomasz zadba o efektywność operacyjną, w szczególności będzie zajmował się standaryzacją modeli biznesowych i polityką cenową, usprawnianiem procesów, kontrolą strony kosztowej, a także będzie aktywnie wspierał działania x-sellowe w ramach Grupy Dentsu Aegis Network.

Ewa Woroszył posiada wieloletnie doświadczenie w finansach, zdobyte między innymi w branżach fin-tech, nieruchomości i konsultingu. W ostatnich 5. latach zajmowała stanowisko Global Chief Financial Officera w Grupie G2A.com, firmie z branży e-commerce oraz technologii finansowych stanowiącej najszybciej rosnący na świecie marketplace produktów digitalowych oraz ekosystem transakcyjny oferujący produkty cyfrowe na rynku gier komputerowych. Ewa Woroszył stworzyła od podstaw światowej klasy dział finansowy, który pozwolił firmie dokonać restrukturyzacji, optymalizacji kosztów i przepływów pieniężnych, wprowadzenia budżetowania oraz sprawozdawczości finansowej.

Do jej obowiązków należało m.in. sprawowanie kontroli nad przygotowaniem modelu finansowego służącego do stworzenia struktury finansowania grupowego. Wcześniej, przez blisko dwa lata pełniła rolę Chief Finance Officer w firmie deweloperskiej przeprowadzając ekspertyzy dotyczące strategii finansowej oraz zarządzania funkcją finansową dla międzynarodowej grupy spółek. Ewa Woroszył przepracowała także wiele lat w PwC (dawniej PricewaterhouseCoopers) w Polsce oraz w Dubaju, ostatnio na stanowisku Director in Assurancxe (1997-2011).  Posiadając certyfikat FCCA, badała sprawozdania finansowe oraz doradzała klientom z międzynarodowych korporacji z wielu branż. Dodatkowo, zatwierdzała sprawozdania grupowe i giełdowe dla spółek notowanych na giełdach w Nowym Jorku, Londynie i Dubaju. Jako ekspert z wieloletnim doświadczeniem była odpowiedzialna za udoskonalanie standardów badania sprawozdań finansowych w biurze PwC w Dubaju. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.