11.10.2018 / Personalia / Ludzie
 

Jan Bartnik nowym Head of Business Development w Human Ark

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Jan Bartnik (fot. Krzysztof Kuczyk)
Jan Bartnik (fot. Krzysztof Kuczyk)

Jan Bartnik od dwóch lat pełnił w studiu Human Ark funkcję producenta filmowego (Film Producer). Z początkiem października awansował na nowo utworzone stanowisko szefa rozwoju biznesu na rynkach międzynarodowych - Head of Business Development.  Równolegle nadal będzie zajmował się produkcją filmową. 

Bartnik do Human Ark dołączył w 2016 roku i odpowiadał za produkcję projektów polskich i zagranicznych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku azjatyckiego. Zajmował się także międzynarodową promocją studia. Do jego zadań na nowo utworzonym stanowisku należeć będą przede wszystkim działania z zakresu budowania i realizowania strategii rozwoju biznesowego studia w obrębie reklamy oraz filmu na rynkach zagranicznych.  Jednocześnie nadal będzie brał udział w produkcji drugiego sezonu  serialu animowanego dla dzieci „Kacperiada” oraz  debiutu fabularnego studia - pełnometrażowej animacji familijnej „Podróż smokiem Diplodokiem”, którego premiera kinowa ostatecznie planowana jest na rok 2021. 

Bartnik z branżą mediową związany jest od 5 lat. Wcześniej współpracował z  kanałem telewizyjnym Stopklatka TV, Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, Toya Studios, Masterfilm LTD oraz TVP Katowice. Doświadczenie zawodowe zdobywał również pracując jako koordynator projektów filmowych w Chinach.

Jest konsultantem European Short Pitch oraz absolwentem Xiamen University w Chinach, Wydziału Radia i Telewizji, anglistyki oraz sinologii na Wydziale Filologicznym UŚ.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

Human Ark


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.