19.06.2017 / Personalia / Ludzie / Biznes
 

Meetrics wchodzi do Polski. Tomasz Piątkowski został Country Managerem

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Tomasz Piątkowski (fot. Meetrics)
Tomasz Piątkowski (fot. Meetrics)

Na polski rynek wchodzi Meetrics, firma zajmująca się internetowymi kampaniami reklamowymi. Biurem firmy w Polsce pokieruje - na stanowisku Country Managera - Tomasz Piątkowski, dotychczasowy członek zarządu i Chief Digital Officer GroupM. 

Meetrics dostarcza rozwiązania służące do weryfikacji, poprawy jakości i skuteczności kampanii reklamowych oraz kontentu w sieci. Kluczowe pola jej działań to m.in. widoczność reklam (Viewability), weryfikacja grup docelowych (Audience Verification), czy zapobieganie nadużyciom (Fraud Prevention). Jej klientami są reklamodawcy, domy mediowe oraz znaczący wydawcy. Meetrics wywodzi się z Niemiec i tam firma ma centralę, a jej oddziały funkcjonują w Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Włoszech i Szwecji. Teraz do krajów tych dołącza Polska. 

Podstawowym narzędziem Meetrics jest Ad Attention Monitor, platforma pozwalająca na weryfikację kampanii w czasie rzeczywistym i dostarczająca analiz grup docelowych, zapewniająca brand safety dla wyświetlanych reklam oraz umożliwiająca wykrywanie i zapobieganie nadużyciom. Z platformy Ad Attention Monitor  (w skrócie ADAM) korzystają zarówno firmy sprzedające, jak i kupujące reklamę w sieci.

- Zwiększanie transparentności w obszarze weryfikacji widoczności i jakości reklam jest dziś jednym z kluczowych wyzwań na rynku reklamy digital, dlatego cieszę się, że wraz z Meetrics podejmiemy się tego zadania na polskim rynku - mówi Tomasz Piątkowski, który jako County Manager zajmie się kierowaniem polskim oddziałem firmy i pozyskiwaniem klientów na jej usługi. 

Tomasz Piątkowski ma 15-letnie doświadczenie na rynku reklamowym. W tym czasie współpracował z większością znaczących reklamodawców na polskim rynku. Przed dołączeniem do Meetrics przez 10 lat kierował należącą do WPP strukturą digital w GroupM. Ponadto od 2 lat pełnił tam funkcję Chief Digital Officera. Wcześniej pracował jako Interactive Media Director w MRM Worldwide, a karierę w branży reklamowej rozpoczynał w 2002 r. w CR Media.

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

Meetrics


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.