26.03.2018 / Personalia / Ludzie
 

Tomasz Woźniak jako eCommerce Design Lead eCommerce Design

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Od lewej: Natalia Ćwiek, Tomek Woźniak, Rafał Bauer (fot. Saatchi & Saatchi IS)
Od lewej: Natalia Ćwiek, Tomek Woźniak, Rafał Bauer (fot. Saatchi & Saatchi IS)

Do struktury eCommerce Design dołączył Tomasz Woźniak jako eCommerce Design Lead, w strukturze awansowała Natalia Ćwiek na stanowisko Senior eCommerce Designer i Team Leader.

Tomasz Woźniak od 8 lat związany z projektowaniem graficznym na potrzeby internetu. Doświadczenie zdobywał w takich agencjach jak Havas Worldwide, Saatchi&Saatchi, Young & Rubicam czy Walk, gdzie współtworzył kampanie nagradzane na polskich i zagranicznych konkursach branżowych, m.in. w Cannes Lions, KTR czy Innovation AD. Specjalizuje się w tworzeniu koncepcji i projektów graficznych, na potrzeby kampanii oraz serwisów internetowych. Pracował m.in. dla takich marek jak Procter & Gamble, Coca-Cola, Peugeot, ING Bank Śląski, Bank Pocztowy, Samsung, Sony, Danone. Tomek będzie odpowiedzialny za jakość wszystkich materiałów z portfolio agencji w zakresie kategorii eCommerce, a także będzie współprowadził nowo powstałą komórkę eCommerce Innovation Lab.

Natalia Ćwiek z branżą reklamową związana jest od 10 lat. Ma na koncie m.in kampanie dla takich klientów jak Żywiec, Wojak, Overmax, Filtron, Enea, Crunchips i Allegro. Pracowała przy tworzeniu systemu identyfikacji miasta Poznań i oprawy wizualnej Festiwalu Malta. Stworzony przez nią toolkit został nagrodzony European eCommerce Award na Capability week 2016. Wyzwania związane z eCommerce rozpoczęła w Grupie Naspers (segment fashion). Następnie związała się z działem Newsroom Interactive Solutions, gdzie jako Art Director kierowała pracą studia graficznego. Przez trzy miesiące poznawała rynek LATAM pracując i rekrutując zespół w Panamie. W nowej strukturze eCommerce Design będzie odpowiadać za jednego z największych klientów – Microsoft, dostarczanie rozwiązań dla P&G na rynek LATAM, a także będzie współprowadzić nowo powstałą komórkę eCommerce Innovation Lab.

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.