13.11.2017 / Mobile / Biznes
 

Aplikacja Musical.ly zmienia właściciela

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Aplikacja Musical.ly, która pozwala na tworzenia własnych teledysków do muzyki z playbacku i późniejsze dzielenie się treściami ze znajomymi. została właśnie sprzedana chińskiej firmie Bytedance. Prowadzi ona generator newsów o nazwie Toutiao. 

- Musical.ly sprawia, że rozrywka staje się bardziej osobista, aktywna i interaktywna, bo każdy jest twórcą - powiedział Zhu, dyrektor generalny Musical.ly cytowany przez Variety.com - Sztuczna inteligencja zwiększa ludzką kreatywność. Technologie Bytedance oraz jej zespół mogą nam umożliwić szybsze wprowadzanie innowacji i nowej oferty użytkowników.

Zhu dodał, że Musical.ly skupia się ostatnio na ekspansji na rynki azjatyckie, a umowa "pozwoli uzyskać dostęp do ogromnej bazy użytkowników Bytedance w Chinach, Japonii i Korei oraz w całej Azji".

Musical.ly na rynku zadebiutowała w 2014 roku stworzona przez chiński startup o tej samej nazwie. Podstawowa wersja aplikacji jest darmowa, ale wewnątrz niej można kupować dodatkowe opcje. Bytedance ma podobne korzenie. Została założona w 2012 roku, a flagowy produkt firmy, Toutiao, to największa platforma treściowa zasilana energią sztuczną w Chinach, z ponad 120 milionami aktywnych użytkowników dziennie.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.