16.05.2017 / Mobile
 

Grupa Onet-RAS Polska rozwija Jakdojade.pl

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Jakdojade.pl
Jakdojade.pl

Jakdojade.pl zyskał nowe funkcjonalności. Nową, responsywną wersję strony internetowej rozbudowano o wyszukiwarkę miast, dodano alternatywne trasy dojazdu, a w wybranych miejscowościach wprowadzono planowanie podróży z uwzględnieniem rzeczywistego położenia pojazdów.

Nowością Jakdojade jest zintegrowanie strony wersji webowej i mobilnej w jedną, responsywną. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mają dostęp do pełnych możliwości strony.

- Jak Dojadę jest jedną z najbardziej lubianych usług wśród polskich użytkowników internetu. Nowa, responsywna wersja serwisu z dodatkowymi funkcjami i dużo lepszą obsługą mobilnych przeglądarek pozwoli naszym użytkownikom wygodniej podróżować. – mówi Bartłomiej Pucek, head of mobile and digital projects w Grupie Onet-RAS Polska. - Jesteśmy szczególnie zadowoleni z pracy zespołu i twórców Jak Dojadę, który włożył mnóstwo pracy w nowy serwis w tak krótkim czasie. Liczymy, że wprowadzone zmiany ułatwią naszym użytkownikom poruszanie się po polskich miastach – mówi Bartłomiej Pucek.

Oprócz odświeżonego wyglądu Jakdojade.pl zyskała kilka nowych funkcji. Rozbudowano wyszukiwarkę miast – obecnie widoczne jest każde z 26 miast, a nie tylko aglomeracje. Zmieniła się też mapa – nowa wersja jest bardziej czytelna od poprzedniej. Strona działa dużo szybciej i pokazuje również alternatywne trasy dojazdu.

- Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii, będziemy mogli rozbudowywać serwis o kolejne funkcjonalności, a korzystanie z usługi będzie bardziej przyjazne i intuicyjne  - mówi Bartosz Burek, Prezes Zarządu Citi-nav Sp. z o. o.

W wybranych miastach, jak Wrocław, Białystok czy niedługo Warszawa na nowej stronie pojawi się też Realtime, czyli planowanie podróży z uwzględnieniem rzeczywistego położenia pojazdów. 

Grupa Onet-RAS Polska przejęła udział większościowy w Jakdojade w grudniu 2016 r. Jakdojade jest jednym z najpopularniejszych produktów mobilnych w Polsce. Serwis udostępnia rozkłady jazdy środków komunikacji miejskiej i umożliwia planowanie podróży w 26 miastach w Polsce. Z wersji aplikacji na platformę Android korzysta 500 tys. użytkowników dziennie i 3 miliony osób miesięcznie na wszystkich platformach (dane: Google Analytics Premium). Serwis wyświetla ponad tysiąc połączeń na minutę i oferuje podróżnym w Polsce cenne dodatkowe informacje.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • OSOM STUDIO OSOM STUDIO

  Jesteśmy agencją interaktywną, której pasja i doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań mobilnych i internetowych,...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Naszym Klientom od 2007 roku zapewniamy kompleksową obsługę social media dla marki lub firmy. Oferujemy skuteczne...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Digital We Digital We

  Wdrożenia, doradztwo, strategia, audyty, szkolenia, badania - internet i mobile. - serwisy i aplikacje internetowe...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.