24.09.2018 / Mobile
 

Jakdojade z biletami komunikacji miejskiej w Poznaniu

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Jakdojade.pl
Jakdojade.pl

Od dzisiaj użytkownicy aplikacji Jakdojade w Poznaniu mogą kupić bilety komunikacji miejskiej. Aby skorzystać z zakupu biletów przez Jakdojade wystarczy uruchomić aplikację, zalogować się i wybrać sposób płatności: BLIKiem, kartą lub przez Google Pay. 

Zakupu można dokonać już na etapie planowania podróży w aplikacji. Użytkownicy, którzy jeżdżą w stałe miejsca i nie korzystają z plannera podróży, mogą bezpośrednio skorzystać ze sklepiku, gdzie są dostępne również bilety czasowe i okresowe. 

- W ciągu kilku miesięcy od uruchomienia możliwości zakupu biletów przez Jakdojade sprzedaliśmy już kilkaset tysięcy biletów. Dzięki Jakdojade pasażer nie musi się martwić o to, czy znajdzie kiosk lub automat z biletami w pobliżu przystanku. Użytkownik Jakdojade nie musi nawet orientować się w taryfie, by zapłacić za swój przejazd - aplikacja automatycznie podaje cenę biletu za daną trasę - mówi Bartosz Burek, prezes zarządu City-nav, operatora aplikacji Jakdojade. - Cieszymy się, że udało nam się uruchomić funkcję w mieście, w którym mamy biuro – w Poznaniu. Wciąż pracujemy nad kolejnymi wdrożeniami, by udostępnić funkcję zakupu biletów użytkownikom wszystkich aglomeracji – dodaje. 

Usługa zakupu biletów komunikacji publicznej poprzez aplikację Jakdojade, oprócz Poznania, działa już w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, Warszawie, Trójmieście, Lesznie i Łodzi. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.