23.07.2018 / Mobile
 

Snapcash zostanie zamknięty

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Snapchat
Snapchat

Snapcash stworzony we współpracy z firmą Square debiutował w 2014 roku. Usługa nigdy nie zdobyła szerokiej popularności, więc 30 sierpnia Snap zakończy jej działanie. 

Snapcash to produkt stworzony we współpracy z firmą Square. Umożliwiał błyskawiczne wysyłanie przelewów jedynie na podstawie wpisanego numeru telefonu bądź adresu e-mail adresata. Kiedy debiutował, przyszłość Snapa rysowała się jednak inaczej niż dzisiaj, gdy niemal wszystkie jego core'owe funkcje zostały skopiowane przez Facebooka.

Teraz Snapchat musi skoncentrować się na walce o zwiększenie bazy użytkowników, poza tym konkurencja taka jak  Google, Facebook czy Apple zaczęły już oferować własne usługi transferu pieniędzy do kontaktów z listy.

 

 

Snap, który przez lata - jako enfent terrible Doliny Krzemowej - niewiele robił sobie z oczekiwań inwestorów, ale teraz stara się za dwoje, by zwiększyć przychody i przyspieszyć wzrost liczby użytkowników. Redesign, który który miał uczynić obsługę aplikacji bardziej przyjazną, wywołał jednak opór użytkowników, nawołujących do przywrócenia starej wersji. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.