24.05.2017 / Mobile
 

W T-Mobile Netflix nie będzie zużywał danych

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Andreas Maierkhofer. (fot. T-Mobile Polska)
Andreas Maierkhofer. (fot. T-Mobile Polska)

T-Mobile udostępnił ofertę mogącą zainteresować fanów VOD. W pakiecie Supernet Video najpopularniejsze platformy nie spowodują zużycia pakietu danych. 

Lista obejmuje najpopularniejsze serwisy wideo od YouTube'a i Netfliksa począwszy, przez Vevo, TVP Sport, Player, VOD.pl, na niszowym Chili Cinema kończąc. Operator zaznacza jednak, że oferta będzie systematycznie rozbudowywana.

Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów posiadających taryfę ,,T" w dwóch wariantach w jakości DVD w cenie 5 zł i jakości HD w cenie 15 zł. Aktywować można ją SMS-em, dzwoniąc na infolinię, online lub w punkcie sprzedaży operatora. 

Przedstawiciele T-Mobile Polska podkreślili, że usługa jest odpowiedzią na rosnącą popularność vide online, z których młodzi ludzie coraz częściej korzystamy na urządzeniach mobilnych, przedkładając je nad komputery osobiste.

- Urządzenia mobilne będą w tym roku odpowiadały globalnie za 75% ruchu w Internecie, a już teraz dla większości są najważniejszym urządzeniem biorąc pod uwagę usługi oparte o sieć. Skoro mobile dziś króluje, to mamy ambicję być w nim najlepszym wyborem - Mówi Andreas Maierhofer, prezes T‑Mobile Polska.

Wprowadzeniu oferty będzie towarzyszyć kampania prowadzona głównie w internecie - w kanałach video, platformach social media, VOD i innych mediach. Uzupełni ją telewizja, radio, display OOH, ambient i działania z influencerami.

Za koncepcję kreatywną oraz realizację odpowiedzialna jest agencja Bridge2FUN, za planowanie i zakup mediów - dom mediowy Starcom Mediavest Group (SMG), a działania reklamowe w internecie wspiera LiquidThread. Social mediami zajęła się Agencja Warszawa. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.