20.08.2010 / MobileMarketing.pl
 

iPhone 4 już od dzisiaj w Play, od poniedziałku w sieci Plus

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
Kamil Bąkowski
 

Sieć Plus podała informacje o wprowadzeniu do oferty telefonu iPhone 4 przy okazji twierdząc, że model ten “jest już w Polsce, wyłącznie w sieci Plus.” Najmłodszy gracz na rynku, Play nie zwlekał długo z własną odpowiedzią. Zaoferował on w internetowym sklepie e-shop telefon iPhone’a 4 już dzisiaj.

Nowa wersja telefonu iPhone na całym świecie bije wszelkie rekordy popularności. Czy podobnie będzie w Polsce? Aktualnie rodzimi operatorzy prześcigają się z informacjami na temat wprowadzenia iPhone’a 4 do własnej sieci. Możemy  spodziewać się, że iPhone-mania w naszym kraju zacznie się na dobre, wszystko za sprawą dostępności telefonu bez względu na wybór operatora.

Jak możemy przeczytać w informacji prasowej sieci Plus: Plus to innowacyjność, najwyższa jakość usług oraz dostęp do najnowocześniejszych usług i rozwiązań telekomunikacyjnych. Klienci sieci Plus korzystają z najszybszego mobilnego Internetu a od najbliższego poniedziałku, jako pierwsi w Polsce będą mogli sięgnąć po najnowszy produkt firmy Apple”. Nowe dziecko Apple, będzie dostępne w sieci Plus od poniedziałku 23 sierpnia dla klientów indywidualnych, dwa dni później tj. 25 sierpnia trafi do oferty biznesowej.

Przechodząc do drugiego rodzimego operatora, cennik telefonu w Play znajdziecie tutaj. Jeśli ktoś już teraz jest zdecydowany na zakup, dodam, że warto  wstrzymać się przez najbliższych kilka dni. Cena iPhone’a 4 w sieci Era, Orange będzie najprawdopodobniej niższa (oficjalny kanał sprzedaży urządzenia Apple w Polsce). Co ciekawe iPhone 4 w Play jest w większości z abonamentów droższy niż odblokowane urządzenie, kupione w Apple Store UK.

Czekamy na cennik iPhone’a 4 w Plusie, Erze i Orange. Jeśli cena kolejnej generacji telefonu Apple będzie kształtowała się w W3 na podobnym poziomie, można powiedzieć, że iPhone-mania w naszym kraju rzeczywiście nabierze nowego wymiaru, iPhone stanie się jeszcze mniej popularny niż dotychczas.

Źródło:
Telix.pl

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.