12.06.2008 / Portale
 

Agora współpracuje z Bankier.pl

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Agora podpisała umowę z portalem Bankier.pl dotyczącą współpracy pomiędzy portalem finansowym Bankier.pl, a należącym do Agory liderem serwisów rekrutacyjnych dla branży finansowej Jobspot.pl - poinformował Bankier.pl.

Portal Bankier.pl uruchomił nowy serwis praca.bankier.pl, który jest skierowany do specjalistów z branży finansowej. W serwisie tym publikowane są ogłoszenia pochodzące z serwisów rekrutacyjnych Jobspot.pl oraz GazetaPraca.pl należących do Agora SA.

Umowa z Bankier.pl to już drugi, w ciągu ostatniego miesiąca, strategiczny alians zawarty przez Agorę w celu budowania efektywności ofert pracy publikowanych w serwisach rekrutacyjnych należących do tej spółki. Pierwszy zawarto z IDG.pl - największym portalem technologicznym w Polsce. W ten sposób powstał serwis www.praca.idg.pl


Agora dzięki współpracy z Bankier.pl zdecydowanie zwiększy zasięg i wzmocni efektywność ogłoszeniową zarówno pierwszego serwisu rekrutacyjnego dla finansistów Jobspot.pl, jak i ofert dotyczących stanowisk finansowych z GazetaPraca.pl.

Grupa Bankier.pl ma coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. W lutym 2008 roku ich liczba wyniosła 1,87 mln, a łączna liczba odsłon przez nich wygenerowanych 47,4 miliona.

Wcześniej media i analitycy spekulowały, że Agora jest zainteresowana przejęciem Bankiera.pl, a zdaniem analityków cena za spółkę może przekroczyć 130 mln zł.
  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.