10.03.2009 / Portale
 

Agora z AdTaily będzie sprzedawała reklamy na blogach

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Agora rozpoczęła współpracę z firmą AdTaily, która stworzyła system reklam przeznaczonych do umieszczenia na blogach i serwisach wymagających nieinwazyjnych form reklamowych.

Reklamy AdTaily bazują na samoobsługowych widgetach i mogą być stosowane na blogach oraz stronach, na których agresywne formy reklamy internetowej jak np. formy layerowe (emitowane na warstwie w tym samym oknie przeglądarki) nie znajdują zastosowania. Widgety AdTaily mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez rzadziej odwiedzane serwisy z tzw. długiego ogona (z ang. long tail), które przez niską popularność nie spełniają kryteriów pozwalających im na wejście do oferty sieci reklamowych czy samodzielne pozyskiwanie reklam.

Wpływy z emisji reklam dzielone będą między AdTaily a właściciela strony internetowej (blogera); w każdym modelu ten ostatni otrzymuje większą część wpływów.Reklamy AdTaily stanowią nową jakość na rynku reklamy internetowej i mogą zrewolucjonizować podejście do reklamy na blogach. Ten format można wykorzystywać na każdej stronie internetowej, ale przede wszystkim reklamy AdTaily to rozwiązanie dla tych, którzy dotychczas pozostawali wykluczeni reklamowo, czyli blogerów oraz właścicieli witryn internetowych o mniejszej popularności - mówi Przemysław Bartkowiak, dyrektor sprzedaży w Segmencie Internet Agory. - Na naszej platformie Blox.pl mamy wiele wartościowych merytorycznie blogów, czytanych przez najbardziej wpływową grupę użytkowników w polskim internecie - reklamy AdTaily pozwolą marketerom na dotarcie do nich z odpowiednim przekazem.

Firma AdTaily określana jest mianem startupu, czyli młodej, dynamicznie działającej w internecie spółki z dużymi szansami osiągnięcia szybkiego sukcesu. W ubiegłym roku firma została wyróżniona w konkursie na najlepiej zapowiadający się startup internetowy Seedcamp.com w Londynie, w którym znalazła się w finałowej dwudziestce spośród czterystu pomysłów z całej Europy.

Agora została partnerem sprzedażowym AdTaily. W marcu br. rozpoczną się testy reklam w serwisach spółki oraz na blogach, których właściciele będą zainteresowani współpracą reklamową. Agora jest również partnerem doradczym AdTaily.

Źródło: press.gazeta.pl

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.