4.01.2008 / Portale
 

Gazeta.pl uruchomi pocztę opartą na technologii Google

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

16 lutego br. użytkownicy poczty Gazeta.pl zalogują się do nowego systemu. Odnowiona poczta wykorzystywać będzie rozwiązania opracowane przez Google, które doceniają internauci na całym świecie.

Użytkownicy poczty Gazeta.pl otrzymają niezawodny system i nowe funkcjonalności, jak zaawansowana wyszukiwarka wiadomości, grupowanie wiadomości w konwersacje, kalendarz i komunikator.

Zależy nam, by korzystanie z poczty Gazeta.pl było komfortowe i przynosiło satysfakcję użytkownikom - mówi Tomasz Józefacki, dyrektor Pionu Internet Agory. - Stary system wyczerpał swoje możliwości, dlatego poszukując nowego rozwiązania zdecydowaliśmy się na współpracę z uznanym partnerem. System Gmail firmy Google gwarantuje niezawodne działanie systemu pocztowego.

W efekcie tego porozumienia, użytkownicy Gazeta.pl będą mogli w pełni korzystać z możliwości GMaila, a jednocześnie zachowają swoje dotychczasowe adresy pocztowe. Wierzę, że będą zadowoleni z tego rozwiązania. GMail to bardzo dobry, powszechnie doceniany system pocztowy, który jest cały czas intensywnie rozwijany - mówi Artur Waliszewski, Country Business Manager Google Polska

Na blogu pocztaodnowa.blox.pl można śledzić kolejne etapy prac związanych z migracją danych między starym i nowym systemem oraz przeczytać o technologicznych aspektach tego typu przedsięwzięć. O nowej poczcie można również dyskutować na forum.

Wprowadzeniu nowego systemu pocztowego towarzyszy kampania informacyjna „Poczta Odnowa", która przebiega na wszystkich serwisach portalu Gazeta.pl. Jej celem jest poinformowanie jak największej grupy użytkowników poczty o czekających ich zmianach i funkcjonalnościach nowego systemu.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
Marcin Pasiut
1. Marcin Pasiut, 195.150.76.*, 09.01.2008 / 13:59
łał, Gmail pod logiem Gazeta.pl....pędzę się zarejestrować...
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.