1.02.2017 / Portale / Biznes
 

Noizz wchodzi do Niemiec. To czwarta odsłona tego serwisu

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Noizz.pl
Noizz.pl

Z początkiem lutego BILD i Ringier Axel Springer Media AG uruchomiły Noizz.de. Niemiecka wersja tego serwisu jest jego czwartą odsłoną. W listopadzie 2015 roku Noizz wystartował w Polsce, a następnie na Słowacji i w Serbii. Wydawca podaje - za Google Analytics - że co miesiąc serwisy z rodziny Noizz odwiedza 7,5 mln użytkowników.

Jego tematyka koncentruje się na tematach, które w założeniu mają zainteresować mieszkańców miast: od modą i stylem życia, sztuką ulicy i muzyką, polityką i społeczeństwem. 

- Cieszymy się, że serwis, który zadebiutował w Polsce odnosi tak wielki sukces i staje się marką paneuropejską, czego dowodem jest pojawienie się na tak ważnym rynku, jak Niemcy - podkreśla Jovan Protic, Group Publishing Director Ringier Axel Springer Media AG.

- Noizz jest skierowany do pokolenia, które definiuje się nie tyle poprzez wiek, co przez styl życia: oparty na relacjach, miejski, głośny, ciągle poszukujący nowych wrażeń. Do tej grupy chcemy dotrzeć dzięki współpracy z liderami opinii i blogerami - dodaje Stefan Betzold, dyrektor zarządzający BILD Digital.

Na czele redakcji Noizz.de stanie Manuel Lorenz z zespołu ds. nowych platform (New Platforms Team) dziennika Bild. Za marketing marki odpowiada Media Impact.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
eryk
1. eryk, 89.78.221.*, 01.02.2017 / 22:15
czy ten serwis ma potencjal? w onecie pompuja pewnie do niego ruch z sg, i spamuja na fejsie. czy to jednak wystarczy zeby zarabialo?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.