1.02.2017 / Portale / Biznes
 

Noizz wchodzi do Niemiec. To czwarta odsłona tego serwisu

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Noizz.pl
Noizz.pl

Z początkiem lutego BILD i Ringier Axel Springer Media AG uruchomiły Noizz.de. Niemiecka wersja tego serwisu jest jego czwartą odsłoną. W listopadzie 2015 roku Noizz wystartował w Polsce, a następnie na Słowacji i w Serbii. Wydawca podaje - za Google Analytics - że co miesiąc serwisy z rodziny Noizz odwiedza 7,5 mln użytkowników.

Jego tematyka koncentruje się na tematach, które w założeniu mają zainteresować mieszkańców miast: od modą i stylem życia, sztuką ulicy i muzyką, polityką i społeczeństwem. 

- Cieszymy się, że serwis, który zadebiutował w Polsce odnosi tak wielki sukces i staje się marką paneuropejską, czego dowodem jest pojawienie się na tak ważnym rynku, jak Niemcy - podkreśla Jovan Protic, Group Publishing Director Ringier Axel Springer Media AG.

- Noizz jest skierowany do pokolenia, które definiuje się nie tyle poprzez wiek, co przez styl życia: oparty na relacjach, miejski, głośny, ciągle poszukujący nowych wrażeń. Do tej grupy chcemy dotrzeć dzięki współpracy z liderami opinii i blogerami - dodaje Stefan Betzold, dyrektor zarządzający BILD Digital.

Na czele redakcji Noizz.de stanie Manuel Lorenz z zespołu ds. nowych platform (New Platforms Team) dziennika Bild. Za marketing marki odpowiada Media Impact.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
eryk
1. eryk, 89.78.221.*, 01.02.2017 / 22:15
czy ten serwis ma potencjal? w onecie pompuja pewnie do niego ruch z sg, i spamuja na fejsie. czy to jednak wystarczy zeby zarabialo?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.