23.03.2017 / Portale
 

NOIZZ wchodzi do Rumunii

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Noizz.pl
Noizz.pl

Ringier Romania i Ringier Axel Springer Media uruchomiły na rynku rumuńskim nowy portal internetowy przeznaczony do grupy docelowej mieszkańców miast stale korzystających z internetu. Po Polsce, Serbii, Słowacji i Niemczech, Rumunia stanowi piąty rynek, na którym wprowadzono NOIZZ.

Hara Ilie, który wcześniej odpowiedzialny był za segment rozrywki cyfrowej w Ringier Romania, stanie na czele zespołu redakcyjnego, złożonego z młodych dziennikarzy. Ofertę portalu będą uzupełniać materiały przesyłane przez blogerów i liderów opinii. - Chcemy, aby portal noizz.ro stał się docelowym miejscem w internecie dla fajnych ludzi z pokolenia C w Rumunii, którzy chcą się wyróżniać z tłumu i być inni - mówi.

Jovan Protic, Dyrektor Wydawniczy w Ringier Axel Springer Media AG: - Wejście portalu Noizz.ro teraz również do Rumunii stanowi kolejny etap procesu tworzenia ogólnoeuropejskiej marki dla internetowego pokolenia C. Jestem pewien, że noizz.ro w wyjątkowy sposób trafi w zainteresowania użytkowników i klientów reklamy, dzięki autentycznemu i atrakcyjnemu charakterowi swoich treści dziennikarskich.

Rumuńska odsłona portalu Noizz.ro to wynik współpracy pomiędzy redakcją Ringier Romania i spółką Ringier Axel Springer Media AG. Od listopada 2015 r. marka NOIZZ z powodzeniem działa w Polsce, a w 2016 r. pojawiła się w Serbii i na Słowacji, osiągając w tym czasie wynik 7,5 mln użytkowników miesięcznie. W styczniu 2017 r. weszła również na rynek niemiecki we współpracy z największą w Europie gazetą codzienną, BILD.

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

, NOIZZ.pl


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.