16.01.2009 / Portale
 

Nowa odsłona wortalu Kobieta.Gazeta.pl

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Wortal Kobieta.Gazeta.pl, agregujący treści z kilkunastu serwisów lifestylowych Agory, prezentuje informacje w nowym układzie i odświeżonej szacie graficznej. Przebudowane zostały też serwisy tematyczne wortalu: Uroda, Psychologia oraz Miłość i seks.

Na stronach Kobieta.Gazeta.pl można znaleźć obecnie odnośniki do serwisów lifestylowych Agory powstałych w ciągu ostatnich 16 miesięcy, m.in.: Groszki.pl, Ugotuj.to, Lula.pl, a także do serwisów popularnych miesięczników wydawanych przez spółkę: „Dziecko", „Avanti", „Kuchnia" oraz „Wysokich Obcasów" - sobotniego dodatku do „Gazety Wyborczej".

- Wortal Kobieta.Gazeta.pl to propozycja dla odbiorców o szerokich zainteresowaniach, którzy w internecie nie szukają jedynie lekkich tematów. Myślę, że to właśnie odróżnia nas od innych serwisów lifestylowych. - mówi Magdalena Wasilewska-Michalska, dyrektor serwisów lifestylowych Agory.

Strona główna serwisu ma układ poziomy, poza linkami do serwisów tematycznych i lifestylowych Agory pojawiły się na niej m.in.: wyszukiwarka potraw serwisu Ugotuj.to, kalkulator dni płodnych i kalendarz ciąży z serwisu eDziecko.pl oraz boksy „Wideo" i „Specjalnie dla Was" z treściami komercyjnymi.

źródło: Informacja prasowa

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.